Karmy dla zwierząt

purinaPurina. Twój ulubieniec, nasza pasja.

Od ponad 80 lat PURINA wykorzystuje zgromadzoną wiedzę i doświadczenie ekspertów, aby dostarczać właścicielom psów i kotów najwyższej jakości produkty, przygotowane specjalnie dla ich czworonożnych ulubieńców. Dzięki starannie dobranym składnikom i ich proporcjom karma PURINA dostarcza zwierzętom optymalny poziom energii oraz zapewnia prawidłowe odżywienie na każdym etapie życia. W ofercie PURINA znajduje się karma dla psów i kotów tak znanych marek jak: FRISKIES, GOURMET, PRO PLAN, DOG CHOW, CAT CHOW. Opakowania i ich wielkość dostosowane zostały do preferencji właścicieli zwierząt.

 

.............................................................

 

Oświadczenie

Jesteśmy  świadomi faktu, że w Stanach Zjednoczonych wytoczono proces przeciwko karmie marki Beneful. Wierzymy, że pozew jest bezzasadny i zamierzamy stanowczo bronić naszego wysokiej jakości, odżywczego jedzenia dla zwierząt, przy którego produkcji stosowane są rygorystyczne kontrole oraz kompleksowy program bezpieczeństwa żywności. Karma Beneful jest spożywana codziennie przez miliony psów na całym świecie, a ich właściciele mogą nadal podawać ją swoim ulubieńcom z pełnym zaufaniem. Karmy marki Purina Beneful nie są dystrybuowane przez Nestle Polska.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym Serwisem Konsumenta pod numerem telefonu: 801 315 005 lub mailowo: cs@pl.nestle.com