Kawa i napoje

W 1929 r. firma Nestlé została poproszona o pomoc w zabezpieczeniu nadwyżek ziaren kawy w Brazylii, które powstały na skutek czarnego czwartku na Wall Street.  Nestlé podjęło się tego wyzwania.

Nasz specjalista od kawy, Max Morgenthaler, próbował stworzyć  kawę, którą można by przyrządzić jedynie po dodaniu wody. Max wraz z zespołem ciężko pracowali, aby odkryć nowy sposób przygotowywania kawy rozpuszczalnej, która zachowałaby jednocześnie naturalny aromat kawy. W 1938 r., znaleźli rozwiązanie i tak narodziła się NESCAFÉ. Nazwa, która powstała po połączeniu pierwszych trzech liter słowa Nestlé i sufiksu „café” stała się nową marką na rynku kawy.

NASZE MARKI:

NESCAFÉ Classic
Dzięki metodzie podwójnej filtracji w NESCAFÉ Classic jest tylko to co najlepsze w kawie – pełny smak pozbawiony goryczy, oraz głęboki aromat świeżo zmielonych ziaren.
Wszystko, co tak bardzo lubisz w NESCAFÉ Classic, możesz mieć także w kawie bezkofeinowej. Naturalnymi metodami pozbawiliśmy ją kofeiny, zachowując pełnię kawowego smaku i aromatu.

NESCAFÉ Classic

NESCAFÉ Sensazione Créme
100% naturalnej kawy w postaci delikatnego pudru o niezwykle łagodnym smaku i aromacie. Wyróżnia ją „crema“, czyli aksamitna kawowa pianka. Jej delikatny smak i wyjątkowy aromat sprawia, że jest idealna na dłuższe rozmowy z bliskimi.

NESCAFÉ Sensazione Créme

NESCAFÉ 3in1 Classic
Przyrządzenie pysznej białej kawy z cukrem zajmie Ci zaledwie chwilę. NESCAFÉ 3in1 Classic to miks białej kawy z cukrem, który tuż po rozpuszczeniu w wodzie uwalnia świeży, kawowy aromat. A to wszystko łatwe do przygotowania i zamknięte w poręcznej saszetce.

Nescafe 3 in 1

NESCAFÉ 2in1
Miks białej, niesłodzonej kawy, który dzięki znakomicie dobranym proporcjom składników gwarantuje delikatny i aksamitny kawowy smak. A to wszystko łatwe do przygotowania i zamknięte w poręcznej saszetce.

Nescafe 2 in 1

NESCAFÉ GOLD
Swój głęboki smak i bogaty aromat zawdzięcza specjalnie wyselekcjonowanym ziarnom kawy. Zawiera 10-krotnie drobniej zmielone ziarna Arabiki dla wydobycia pełni aromatu.
Możesz sięgnąć również po NESCAFÉ GOLD Intenso - Starannie wyselekcjonowaną mieszankę mocno palonych ziaren kawy o intensywnym smaku i wyrazistym aromacie, lub NESCAFÉ GOLD CREMA kawę o harmonijnym, jedwabistym smaku skrytym w lekkim pudrze, aromacie świeżo zmielonych ziaren i kawowej piance.

Nescafe Gold

NESCAFÉ GOLD Espresso
Kwintesencja klasycznej małej czarnej - 100% kawy Arabika, intensywny aromat, wyrazisty smak i aksamitna crema. Crema to delikatna kawowa pianka, nieodzowny atrybut prawdziwego espresso. Możesz sięgnąć również po NESCAFÉ GOLD Espresso Intenso - doskonały wybór dla ceniących intensywność kawowego smaku. Zachwyca mocnym charakterem.

Nescafe Gold Espresso

 

Więcej:

https://www.nescafe.com/
https://www.dolce-gusto.pl/
https://www.facebook.com/NescafePL
https://www.facebook.com/NESCAFEDolceGustoPolska