Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

PROGRAM PRAKTYK LETNICH W NESTLÉ

Po raz pierwszy program „Letnia Praktyka z Nestlé” wystartował w 1999 roku. Od tamtej pory gościliśmy blisko 800 praktykantów, z których wielu pozostało z nami na dłużej. Dziś wielu z nich zajmuje specjalistyczne i managerskie stanowiska, będąc jednocześnie przykładem na to, że praktyka w Nestlé to doskonały start w przyszłość.  

Nestlé od wielu lat aktywnie współpracuje z uczelniami i szkołami technicznymi z całego kraju. Wiemy jak duże znaczenie dla młodych osób ma możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem specjalistów i przekucie wiedzy teoretycznej w praktykę.

Letnie praktyki w Nestlé otwierają przed studentami lub absolwentami dwie ścieżki rozwoju:

  • praktyki w działach komercyjnych w biurze głównym w Warszawie ramach Business Internship Program (BIP)

  • praktyki w fabrykach firmy w całej Polsce w ramach programu Technology Engineering Development Program (TEDP)

BUSINESS INTERNSHIP PROGRAM

BIP to program oferujący szansę zdobycia doświadczenia w takich dziedzinach jak np. marketing, digital, sprzedaż, wsparcie sprzedaży, zarządzanie kategorią (CCSD), legislacja żywności, prawo, księgowość, logistyka, kontroling, HR czy IT.

Jeśli chcesz odbyć staż lub praktyki w naszej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

Kogo zapraszamy do aplikowania? 

Studentów III-V roku lub absolwentów do roku po ukończeniu studiów. 

Jak zaaplikować?

Od marca szukaj naszych ogłoszeń na stronie Nestlé Kariera, znajdź ofertę w dziale, z którym chciałbyś związać swoją przyszłość i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Kolejne kroki to testy analityczne oraz rozmowa z przedstawicielem działu HR i Twoim przyszłym przełożonym / opiekunem praktyk. Przed rozmową poprosimy Cię o rozwiązanie krótkiego Case Study oraz o przygotowanie autoprezentacji.  

Gdzie będą odbywały się praktyki? 

Praktyki odbywają się w biurze głównym w Warszawie, ul. Domaniewska 32.

Kiedy? 

Praktyki letnie trwają 3 miesiące i odbywają się w okresie od 1 lipca do 30 września.

Jeżeli liczysz na dłuższą współpracę pamiętaj - ponad 50% praktykantów zostaje z nami na dłużej! Twoja kariera jest w Twoich rękach. Z nami dobrze wystartujesz!

TECHNOLOGY ENGINEERING DEVELOPMENT PROGRAM

TEDP to program dedykowany inżynierom, ale i studentom pragnącym budować swoje doświadczenie w działach wspierających produkcję! W tym celu Nestlé otwiera drzwi swoich nowoczesnych fabryk w całym kraju!

Praktykanci techniczni szkolą się w dziedzinach takich jak technologia i produkcja, zapewnienie jakości, inżynieria przemysłowa, wdrożenie i rozwój nowych produktów.Na praktyki zapraszamy również osoby zainteresowane rozwojem w obszarach takich jak: BHP, Finanse, HR czy IT.

Kogo szukamy? 

Studentów IV-V roku lub absolwentów do 2 lat po ukończeniu studiów o profilu technicznym, ale także i biznesowym. 

Jak zaaplikować? 

Od marca szukaj naszych ogłoszeń na stronie Nestlé Kariera, znajdź ofertę w dziale, z którym chciałbyś związać swoją przyszłość i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Kolejne kroki to rozmowa z przedstawicielem działu HR + case study z zakresu wiedzy teoretycznej i specjalistycznej w ramach określonego działu. Ostatnim etapem jest rozmowa z Twoim przyszłym przełożonym / opiekunem praktyk w wybranym zakładzie produkcyjnym. 

Gdzie będą odbywały się praktyki? 

Praktyki odbywają w naszych fabrykach w:

  • Rzeszowie (Gerber),
  • Kaliszu (Winiary),
  • Kargowej,
  • Nałęczowie,
  • Nowej Wsi Wrocławskiej (Purina).

Kiedy? 

Praktyki letnie trwają 3 miesiące i odbywają się w okresie od 1 lipca do 30 września.Jeżeli liczysz na dłuższą współpracę pamiętaj - ponad 50% praktykantów zostaje z nami na dłużej! Twoja kariera jest w Twoich rękach. Z nami dobrze wystartujesz!

AKTUALNE OFERTY STAŻY I PRAKTYK

Zainteresowany? Nie czekaj! Aplikuj już dziś!