Sort by
Sort by

Przygotowania do kolejnej edycji Konkursu Żywieniowego dla studentów i absolwentów trwają!

Już w marcu ruszy IV edycja Konkursu Żywieniowego dla studentów i absolwentów firmy Nestlé. Na uczestników będą czekać niezwykle atrakcyjne nagrody. Ale to nie wszystkie niespodzianki. Zmieni się również możliwość udziału w Konkursie – otóż studenci będą mogli zgłaszać się zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

O programie

Ogólnopolski projekt żywieniowy Nestlé, Natalia Honorata Witalna, skierowany jest do studentów i absolwentów. Jest on odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z obszarów zdrowia i prawidłowego odżywiania. Inicjatywa Nestlé, pod patronatem dziennika Metro oraz Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, realizowana jest w ramach strategii Nutrition, Health & Wellness popularyzującej prawidłowe żywienie, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie. Ma na celu praktyczne przygotowanie do podjęcia pracy, wsparcie rozwoju i kariery zawodowej osób zainteresowanych zdrowym stylem życia. Projekt realizowany jest od 2012 roku. W marcu ruszy jego IV edycja.

Nowa edycja = niespodzianki

Do IV edycji, która ruszy w marcu, organizatorzy wprowadzą szereg zmian. Nowe nagrody, nowe zadanie i zmieniona możliwość udziału w Konkursie – wszystko to czeka na studentów i absolwentów, którzy zechcą wziąć udział w tej edycji.

Jak zawsze pomocą dla uczestników będzie Natalia Honorata Witalna, avatar akcji, która przeprowadzi ich przez cały okres trwania konkursu, będzie służyła dobrą radą oraz angażowała ich w komunikację na fan page’u. Studenci będą również angażowani w prywatne życie Natalii, w którym zajdą spore zmiany.

Konkurs rusza w marcu, zatem warto już teraz śledzić profil Natalii Honoraty Witalnej: http://facebook.com/NestlePolskaNHW .