Nestlé na Europejskim Forum Nowych Idei w Sopocie

wrz 28, 2011

Na trzy ostatnie dni września Sopot stał się stolicą europejskiego biznesu. Na Europejskie Forum Nowych Idei, które odbywa się tu w dniach 28-30 września, zjechała się elita europejskiej polityki i biznesu. Wśród uczestników znajdują się tak znamienite postacie jak Nouriel Roubini, Olivier E.Wiliamson, Peter Schwartz.

 
Wśród elit zaproszonych na forum znależli się również przedstawiciele Nestlé Worldwide. Już jutro w dwóch wydarzeniach (opis poniżej) będą nas reprezentowali panowie Laurent Freixe, Wiceprezes Nestlé SA, dyrektor Zone Europe oraz John Bee, Communication Manager Nestlé Worldwide

Zobacz więcej:

Odpowiedzialny biznes rozumiemy jako Tworzenie Wspólnej Wartości. W Nestlé jesteśmy przekonani, że warunkiem uzyskania korzyści dla udziałowców i samej firmy jest takie działanie, które jednocześnie przynosi wartość społeczeństwu: np. rolnikom dostarczającym nam surowce, naszym pracownikom, klientom i konsumentom oraz szeroko rozumianym społecznościom w krajach, w których prowadzimy działalność. Nazywamy to Tworzeniem Wspólnej Wartości (Creating Shared Value) i wierzymy, że jest to niezbędny czynnik długofalowego powodzenia w biznesie.