Nestlé porusza Polskę

kwi 11, 2016

Głosuj na siłownię terenową od Nestlé w Twojej okolicy!

Wyłącznie od Twojej aktywności zależy, gdzie wybudujemy 16 siłowni trenowych  w ramach naszego jubileuszowego programu „Nestlé porusza Polskę”. W całym kraju można głosować na 710 lokalizacji zgłoszonych przez gminy do konkursu.

Głosowanie trwa do 6 lipca.

Każdego dnia można oddać 1 głos. Pełna lista lokalizacji znajduje się na www.NestlePorusza.pl

 
Jak głosować?

Na www.NestlePorusza.pl w sekcji „Głosowanie” należy wpisać kod pocztowy, nazwę miejscowości albo ulicy i sprawdzić, czy w ta lokalizacja bierze udział w konkursie. Po wysłaniu głosu, otrzymamy e-mail z linkiem weryfikującym. Dziennie można oddać 1 głos. Głosowanie trwa do 6 lipca 2016 roku.

Dlaczego warto?

Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas po lekcjach lub podczas spaceru. Ćwiczyć można za darmo w dowolnej porze dnia. W siłowniach od Nestlé znajdzie się 9 urządzeń, takich jak:

• surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych,
• orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg,
• wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców
• poręcze i podciąg nóg – wzmacnia mięśni ramion oraz mięśni brzucha
• rower i jeździec – wzmacnia wydolności serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion oraz górnej partii pleców.

Na każdym urządzeniu umieszczona będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń na danym sprzęcie.

O akcji „Nestlé porusza Polskę”

Program ogłoszono w lutym 2016 roku z okazji 150-lecia firmy Nestlé. W pierwszym etapie gminy z całej Polski zgłaszały chęć posiadania siłowni na swoim terenie. Od 5 kwietnia 2016 roku to internauci głosują, gdzie chcieliby widzieć siłownię terenową. W lokalizacjach, które zdobędą największą liczbę głosów, już jesienią będzie można ćwiczyć na siłowniach terenowych od Nestlé.