O nas

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek, począwszy od marek znanych na całym świecie, po ulubione marki lokalne. Jesteśmy obecni w 191 krajach.

Nasz cel


Celem Nestlé jest podnoszenie jakości życia i dążenie do lepszej przyszłości. Chcemy pomóc kształtować lepszy świat. Chcemy również inspirować ludzi do zdrowszego stylu życia. W ten sposób angażujemy się w życie społeczne, co zapewnia długoterminowy sukces naszej firmy.

School boys

Nasze ambicje


Określiliśmy trzy nadrzędne ambicje na rok 2030, które kierują naszą pracą, wspierając osiągnięcie celów zrównoważonego rozwoju ONZ.

Pomoc
50 milionom
dzieci w prowadzeniu zdrowszego życiaIndividuals and families
Poprawa sytuacji
30 milionów
osób ze społeczności lokalnych powiązanych z naszą działalnością biznesową
Community
Dążenie do
zerowego
negatywnego wpływu naszej działalności na środowisko
Planet

Nasza historia


Chcemy kształtować lepszy i zdrowszy świat. Tak rozpoczęliśmy działalność ponad 150 lat temu, kiedy Henri Nestlé stworzył mleko dla niemowląt, które uratowało życie dziecka. 

Od 1866 r….tworzymy produkty, które poprawiają jakość życia i przyczyniają się do lepszej przyszłości.Przeczytaj więcej o naszej historii.

Nasze wartości


Nasze wartości odzwierciedlają sposób, w jaki prowadzimy działalność gospodarczą, zawsze działając zgodnie z prawem i uczciwie w odniesieniu do naszych pracowników i partnerów biznesowych. Przeczytaj więcej o naszych zasadach prowadzenia działalności gospodarczej.

mother and daughter