Produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Nutrition towarzyszy rodzicom i ich pociechom w czasie ciąży i pierwszych 3 lat życia, pomagając zapewnić najmłodszym zdrowy start w przyszłość.

Pojawienie się na świecie dziecka to wielkie wydarzenie, a obserwowanie jak każdego dnia zdrowo rośnie i rozwija się, to radość, która nie ma sobie równej. Produkty Nestlé Nutrition  powstają w oparciu o 150 lat doświadczeń i od pokoleń towarzyszą rodzicom i ich dzieciom w najważniejszych chwilach.Nie tylko pomagają komponować jadłospis dziecka tak, by zaspokajał jego zapotrzebowanie na ważne składniki odżywcze, ale także wspierają rodziców w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, które będą procentować w przyszłości. 

Odwiedź stronę programu edukacyjnego Zdrowy Start w Przyszłość i dowiedz się więcej na temat produktów Nestlé Nutrition:
Mlek modyfikowanych NAN OPTIPRO® 2 dla dzieci po 6. miesiącu i NAN OPTIPRO® 3,4 i 5 dla dzieci starszych;
Zupek, obiadków i deserków owocowych Gerber;
Kaszek mlecznych i bezmlecznych Nestlé, w tym kaszek bezglutenowych;
Deserków mlecznych Nestlé;
Soków i nektarów Bobo Frut.

Strona zawiera także informacje dotyczące innych ważnych dla rodziców zagadnień, takich jak żywienie niemowląt oraz opieka nad dzieckiem. Zachęcamy również do odwiedzenia na Facebooku naszych marek: NAN OPTIPRO® 2, Gerber i Bobo Frut.