Kontakt

Aby odwiedzić biuro Nestlé w kraju swojego pobytu, sprawdź adresy lokalnych biur na stronach internetowych Nestlé w poszczególnych państwach.

Aby skontaktować się z nami skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Wiadomości przesyłane za jego pomocą, w zależności od wybranego tematu, zostaną skierowane automatycznie do odpowiednich działów naszej firmy. W przypadku problemu, lub dłuższego niż zakładany czasu oczekiwania na odpowiedź, prosimy o kontakt z jedną z naszych infolinii. Numery kontaktowe dla poszczególnych spółek znajdują się w prawej kolumnie tej strony.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nestlé Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa (dalej: „Administrator danych”). Powyższe dotyczy również innych danych, które zostaną zebrane od Pani/Pana w trakcie kontaktów Pani/Pana z Administratorem danych. Wszelkie żądania, pytania i wnioski dotyczące Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych przez Administratora danych lub związanych z nimi praw, należy kierować pisemnie na adres: Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa lub mailem na adres: data.privacy@pl.nestle.com. Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych osobowych: DataProtectionOffice@nestle.com.7c5dc77a-23d5-4f0f-ab5d-7e463eb5f696
2400000
Total size of attachments cannot exceed 2MB
Please confirm you are not a bot
83073209
Rodzaj zapytania
Powód zapytania
/pl/Pages/ThankU.aspx
/pl/Pages/error.aspx
dotyczy:

Zostaw wiadomość

* Pola obowiązkowe
  • *
  • *
  • *
  • Załącznik(Maks. 2Mb)
  • *

Dziękujemy. Jaką formę kontaktu preferujesz?

  • *
    Wyczyść

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Grupy Nestlé jest Pan David Campos Pavon.
Avenue Nestlé 55, 1800 Vevey, Szwajcaria


Email: dataprotectionoffice@nestle.com
Telefon: +41 21 924 1111