Sort by
Sort by

Gastronomia

chef_logo

Marka CHEF została stworzona, aby promować kreatywność Kucharzy. Produkty CHEF to bazy kulinarne będące niezbędnymi składnikami dla każdej wysokiej klasy kuchni oraz kucharzy, którzy mają wysokie aspiracje do tworzenia wyjątkowych dań. Taka odpowiedzialność sprawia, że marka CHEF nieustannie dąży do perfekcji tworząc bazy kulinarne, do których używane są najwyższej jakości surowce, pozwalające dostarczyć najbardziej autentyczne smaki i aromaty.
Opracowana 40 lat temu we Francji przez Kucharzy, marka CHEF jest bardzo mocno osadzona we francuskiej tradycji kulinarnej czerpiąc w pełni z jej dziedzictwa.

 

Winiary_logo

Produkty pod marką WINIARY to doskonałe połączenie tradycyjnego, polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Nasze zupy, buliony, sosy, przyprawy i desery są znane i cenione na polskim rynku od ponad 80 lat.

W roku 1941 Alfred Nowacki, Niemiec polskiego pochodzenia zbudował małą fabrykę w jednej z dzielnic Kalisza – w Winiarach specjalizującą się w produkcji kostek bulionowych, suszonych warzyw oraz przypraw do zupy. Produkty pod marką WINIARY to doskonałe połączenie tradycyjnego, polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Nasze zupy, buliony, sosy, przyprawy i desery są znane i cenione na polskim rynku od ponad 80 lat.

WINIARY jest partnerem w kuchni, który dostarcza innowacyjne przepisy kulinarne oraz rozwiązania dla gastronomii, jak również dzieli się wiedzą na temat zbilansowanych i wartościowych potraw.

 

Maggi_logo

Historia MAGGI

W 1883 roku w Szwajcarii, Julius Maggi rozpoczął swoją misję dostarczania prostej i odżywczej żywności dla każdego. Kontynuujemy jego wizję do tej pory.
Proponujemy najlepsze pomysły.


Od tamtej pory wprowadziliśmy szereg innowacyjnych produktów. Od samego początku oferujemy produkty, które poprawiają odżywianie i ułatwiają życie ludzi.

W 1869 roku w Szwajcarii Julius Maggi odziedziczył młyn po ojcu. Zdecydował, że był to odpowiedni moment na nowy typ produkcji. Zaczął współpracę z lekarzem - Fridolin Schuler i rozpoczął produkcję zdrowszej mąki z roślin strączkowych oraz warzyw.

Zachęcony pierwszym sukcesem, Julius zdecydował się w 1886 roku wprowadzić na rynek pierwsze gotowe do spożycia zupy, a rok później aromat MAGGI. Pojawiało się coraz więcej produktów oraz otwarte zostały nowe oddziały w Paryżu, Berlinie, Wiedniu i Londynie. Tak narodziła się marka MAGGI.
Od tego czasu oferujemy produkty, które dają naszym klientom nowe korzyści.

Dzisiaj, każdy sos, zupa, bulion lub przyprawy, które są w naszej ofercie, muszą przejść rygorystyczne testy. Zanim wprowadzimy na rynek nowe produkty musimy być pewni, że ulepszają one smak, zapach i konsystencję potraw oraz, że są łatwiejsze w użyciu. Staramy się również, aby zawierały mniej soli i nie zawierały glutaminianu sodu.

Produkt zostaje dopuszczony do wprowadzenia na rynek tylko wtedy, gdy większość kucharzy wybrałoby go chętniej niż produkt, który obecnie używają. To nasza obsesja na punkcie innowacyjności, która pomaga nam w dalszym ciągu przestrzegać standardów ustanowionych ponad 120 lat temu przez Juliusa Maggi

 

Nestle docello

W NESTLÉ Professional przez 50 lat zdobywaliśmy kunszt posługiwania się pełnowartościową czekoladą i kawą, pełnym mlekiem i śmietaną. Teraz całą naszą wiedzę zebraliśmy w nowych deserowych kreacjach NESTLÉ Docello.
Nowe NESTLÉ Docello™ - zebraliśmy nasze 50-letnie doświadczenie w jednej linii deserów
Korzystając z najlepszych składników, uzyskujesz wyśmienity deser.
W NESTLÉ Professional przez 50 lat zdobywaliśmy kunszt posługiwania się pełnowartościową czekoladą i kawą, pełnym mlekiem i śmietaną. Teraz całą naszą wiedzę zebraliśmy w nowych deserowych kreacjach NESTLÉ Docello.
Nasza bogata, wieloletnia wiedza o pozyskiwaniu, selekcji i przetwórstwie składników sprawia, że o deserach wiemy wszystko. Jak nikt inny! Nasi zaufani sadownicy i dostawcy pozyskują najlepsze składniki z całego świata. Nasze smaki są zawsze bogatsze, bardziej kremowe i intensywne. Wykorzystujemy lokalne przepisy wzbogacone i udoskonalone przez zespół cukierników.
Oznacza to, że nie ma bardziej oryginalnych baz deserowych wysokiej jakości niż NESTLÉ Docello. Nieważne jak mało czasu masz na przyrządzenie deseru, efekt na talerzu jest zawsze wyśmienity.
„ Chcąc przyrządzić świetny deser, potrzebuję dwóch rzeczy. Składników wysokiej jakości oraz dobrze spożytkowanego czasu.”Andre Solomon,
Chef Pâtissier, Holkham Inn
NESTLÉ Docello stwarza nowe możliwości każdego dnia
Deserowa okazja już czeka na Ciebie. Kuszące desery wzbogacą każdą kartę dań, a Twoją restaurację uczynią atrakcyjniejszą.
Z NESTLÉ Docello w prosty sposób osiągniesz sukces!
Jakość i dobór naszych składników sprawiają, iż stworzenie mnóstwa pysznych deserów zajmie Ci tylko chwilę.
Wystarczy dodać odrobinę dekoracji, różnorodne polewy lub sosy, przełożyć ciasto warstwą kremu, aby odkryć zupełnie nowe propozycje do deserowego menu.
Swoje kompozycje możesz zmieniać codziennie, dopasowując je do oczekiwań klientów i kusząc ich wciąż na nowo. Nie ponosisz dodatkowych kosztów, nie gromadzisz specjalistycznego sprzętu, nie potrzebujesz wyspecjalizowanych kucharzy…
Kluczowym składnikiem jest… prostota
Wykorzystując swoje kulinarne doświadczenie, możesz stworzyć coś wyjątkowego. Za każdym razem.

 

Thomy logo

Marka THOMY ma ponad 100-letnią historię i jest uważana za jedną z 20 najbardziej popularnych marek w Szwajcarii.

 

NESCAFÉ Alegria

NESCAFÉ Alegria to ciemno palone ekstrakty kawy ziarnistej o delikatnym smaku. Wzbogacone są świeżo mieloną kawą, która gwarantuje jeszcze głębszy aromat. NESCAFÉ Alegria idealnie sprawdza się do przygotowania aromatycznej kawy, która urozmaici Twoje menu i usatysfakcjonuje klienta.

 

NESCAFÉ Milano

NESCAFÉ Milano to głębia aromatu pochodząca z najlepszych mieszanek kawy. Idealna do przygotwania espresso, capuccino, czy gorącej czekolady. NESCAFÉ Milano zapewnia szeroki asortyment produktów o najwyższej jakości.

 

BUONDI caffe

W każdym ziarnie kawy, w każdym łyku espresso BUONDI można wyczuć wigor i dziedzictwo portugalskich konkwistadorów, którzy odkryli Brazylię dla uprawy kawy.
BUONDI to kawa ziarnista, dzięki której przygotujesz najlepsze espresso na świecie!
Stworzona w Portugalii pod koniec XIX wieku, cieszy się tam największą popularnością. Koneserzy wiedzą, że kawa jest wpisana w życie Portugalczyków od wieków. Dlatego w każdym ziarnie kawy, w każdym łyku espresso BUONDI można wyczuć wigor i dziedzictwo portugalskich konkwistadorów, którzy odkryli Brazylię dla uprawy kawy.
Starannie wyselekcjonowane ziarna arabiki i robusty mają bogaty, pełny smak z wyczuwalną nutką karmelu, czekolady i palonego drewna. Sprawiają, że smak espresso BUONDI jest naprawdę wyśmienity.

 

Nescafe

Za każdym kubkiem NESCAFÉ stoją ludzie, każdy z nich ma swoją opowieść i każdy z nich ciężko pracuje po to, abyśmy mogli się cieszyć ulubioną kawą świata przez wiele następnych lat.
ŚWIETNA KAWA OD 1938 ROKU
Pewnego pięknego, wiosennego dnia roku 1938, w Szwajcarii, powstała kawa NESCAFÉ.
Jednak historia NESCAFÉ faktycznie rozpoczyna się kilka lat wcześniej. W 1929 roku Henry Nestlé został poproszony o rozwiązanie problemu olbrzymich rezerw kawy, które zalegały w brazylijskich magazynach po kryzysie giełdowym na Wall Street. Ta prośba nie była jedynie początkiem marki oferującej nowe doznania dla kawoszy całego świata. Stała się początkiem związku brazylijskich dostawców z pionierami kawy przyszłości.
1 kwietnia 1938 roku po latach ciężkiej pracy i poszukiwań innowacji postanowiliśmy przedstawić światu niebywale bogatą w aromat kawę rozpuszczalną. Od tego czasu jesteśmy wiodącą marką na świecie, dostępną w ponad 180 krajach. W każdej sekundzie konsumowanych jest 5,500 filiżanek NESCAFÉ.
IT ALL STARTS WITH A NESCAFÉ – Wszystko zaczyna się od NESCAFÉ.
Odkąd powstało NESCAFÉ w 1938 roku, poprzez ekspedycję na Mount Everest po wysłanie kawy w kosmos, byliśmy częścią niesamowitych wydarzeń.
To właśnie z pasji i miłości do tworzenia relacji i innowacji zrodziło się hasło “It all starts with NESCAFÉ – wszystko zaczyna się od NESCAFÉ”. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe idee, nowe znajomości czy po prostu nowy dzień – cieszymy się, że możemy być częścią Twojego świata.

NASZ ŚWIAT PEŁEN KAWY
Na przestrzeni lat pytanie „czy masz ochotę na kawę?” ustąpiło miejsca pytaniu „na jaką kawę masz ochotę?”. Niezmienne jest to, że w każdym przypadku odpowiedź brzmi NESCAFÉ.
Jednak jako kawosze i innowatorzy nie myślimy tylko o tym, jak kawę pija się dzisiaj. Przyszłość kawy nie jest wcale taka bezpieczna, biorąc pod uwagę zmiany klimatyczne, choroby roślin, niską kulturę agrarną oraz migracje ludności z regionów uprawnych do miast. NESCAFÉ stawia czoło wyzwaniom współczesności przez programy takie jak „NESCAFÉ Plan” czy „NESCAFÉ Farmer Connect” ponownie dając rolnikom powód do dumy. Współpracujemy z ponad milionem rolników, dzięki czemu NESCAFÉ jest zawsze w dobrej cenie.
Robimy więcej dla bezpieczeństwa przyszłości kawy niż jakikolwiek inny producent. Naszym celem jest ciągłe poszukiwanie nowych, odpowiedzialnych sposobów pozyskiwania kawy dla wszystkich, którzy kochają ją tak, jak my oraz dla tych, którzy utrzymują się z jej uprawy.
Za każdym kubkiem NESCAFÉ stoją ludzie, każdy z nich ma swoją opowieść i każdy z nich ciężko pracuje po to, abyśmy mogli się cieszyć ulubioną kawą świata przez wiele następnych lat.