Sort by
Sort by
Nałęczowianka

Naturalna woda mineralna
Naturalna woda mineralna Nałęczowianka wydobywana jest z ujęcia o tej samej nazwie, położonego w uzdrowisku Nałęczów, które znajduje się w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego na terenie Wyżyny Lubelskiej.


Minerały do codziennego picia

Skład mineralny Nałęczowianki sprawia, że jest to woda, którą można pić codziennie. Nasza woda nasyca się minerałami podczas 20-letniej podróży przez pokłady skał. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować jej pierwotną czystość, którą zawdzięczamy naturalnej ochronie przed zanieczyszczeniami. Dzięki temu, że wodę mineralną czerpiemy ze źródeł podziemnych, możemy mieć pewność, że zawiera tylko naturalną mikroflorę. Jej skład chemiczny jest stabilny i bezpieczny, a zawarte w naszej wodzie minerały korzystnie wpływają na zdrowie.

Warto sięgać po Nałęczowiankę. Dla zdrowego nawodnienia. 
Należy spożywać dziennie co najmniej 2 l wody z różnych źródeł jako część zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.

Dbamy o zachowanie naturalnej jakości

Naszym celem jest ochrona pierwotnej czystości i naturalnych właściwości wydobywanej wody.
Jakość jest dla nas najważniejsza na każdym etapie produkcji – od bezpiecznego wydobycia i butelkowania z zachowaniem najwyższych standardów, przez składowanie w odpowiednich warunkach aż po dystrybucję.

Aby zachować naturalny skład i mikroflorę Nałęczowianki nie poddajemy naszych wód żadnym dodatkowym procesom poza napowietrzaniem i filtracją.

Ogólna zawartość minerałów: 650 mg/l. 

Nałęczowianka ogranicza zużycie pierwotnych tworzyw sztucznych. Szereg formatów dostępny jest w butelkach wykonanych z plastiku z recyklingu, marka wykorzystuje też folię wykonaną w 50% z przetworzonego tworzywa do pakowania butelek w zgrzewki.

Dowiedz się więcej na temat marki Nałęczowianka: https://www.naleczowianka.pl/

 

Wody 0,5l: 

   

Woda 0,75L:

   

Wody 1L:

   

 

Wody 1,5L:

 

 

Funkcjonalne NAŁ+:

 

 

Dla dzieci i młodzieży: