Sort by
Sort by

 

Zarządzamy największym obszarem operacji IT w branży FMCG i prowadzimy transformację cyfrową na dużą skalę. Praca w IT umożliwia Nestlé wprowadzenie pozytywnych zmian w życie milionów ludzi na całym świecie. Wykorzystujemy „machine learning”,  zaawansowaną analizę danych, e-commerce, oraz możliwości "przemysłu 4.0" w łańcuchu dostaw i produkcji.

Współpracujemy ze wszystkimi działami  Nestlé, dostarczając produkty i rozwiązania IT, które kształtują naszą transformację cyfrową.

IT

Poszukujemy

Poszukujemy ludzi, którzy podzielają nasze wartości: są ciekawi, innowacyjni, otwarci na współpracę oraz pasjonujący się nowymi technologiami. Nasz zespół jest wielokulturowy i zróżnicowany.

Wyzwaniem działu IT jest poprawa jakości życia konsumentów poprzez odpowiedzialne wykorzystanie technologii.

Jeśli chcesz mieć wpływ na świat, to kariera w IT w Nestlé jest dla Ciebie.

Poszukujemy_IT

Praca w Nestlé jest dla mnie niezwykle wartościowa, przede wszystkim ze względu na możliwość rozwoju w dziedzinie data science oraz na współpracę z ludźmi z różnych zakątków świata. Realizacja projektów od podstaw umożliwia mi dokładne zrozumienie procesu pracy w projekcie. Ponadto, Nestlé bardzo dba o swoich pracowników - liczne benefity, troska o zdrowie psychiczne bardzo dobrze świadczą o firmie.

Patryk
Patryk Data Analyst