Sort by
Sort by

Praca w Nestlé

Working at Nestlé


Ludzie mający wspólny cel

W Nestlé wierzymy w moc jedzenia, dlatego nieustannie dążymy do przekraczania granic możliwości w zakresie żywności i dbamy o najwyższą jakość naszych produktów.

Nasi ludzie sprawiają, że jest to możliwe. To oni stoją za siłą naszych marek, jakością naszych produktów i przyszłością naszej działalności. Ich pomysły i wysiłki przesuwają nasze granice, napędzają innowacje i pomagają nam stale odnosić sukcesy.

Odkryj, jak możesz pomóc kształtować naszą przyszłość i mieć wpływ każdego dnia.

Innowacje, wyzwania i zmiany

Dołączając do Nestlé, stajesz się częścią dynamicznego środowiska pracy, gdzie szanujemy eksperymentowanie i wyciąganie wniosków z niepowodzeń. W kulturze Nestlé inspirujemy do wyjścia poza strefę komfortu i śmiałego wprowadzania nowatorskich rozwiązań, rzucając wyzwania i zachęcając do wprowadzania zmian. Twój głos jest dla nas ważny i ma rzeczywisty wpływ, ponieważ doświadczenie nauczyło nas, że razem osiągamy znacznie więcej niż w pojedynkę.

colleagues talking

Nauka i rozwój

Jesteśmy obecni w prawie 190 krajach, oferując globalną platformę do pełnego wykorzystania swojego potencjału. Nasza skala działalności oferuje nieograniczone możliwości kariery w różnych markach i produktach, a także szansę na naukę od współpracowników, którzy posiadają szeroki wachlarz umiejętności. Stawiamy przed Tobą wyzwania, które pozwolą Ci rozwijać się i być najlepszą wersją siebie. Sam decydujesz o swoich postępach, bądź ciekawy, elastyczny i ambitny.

Working at Nestlé

Przyczyń się do rozwoju naszego wyjątkowego portfolio

Prawdopodobnie znasz już niektóre z naszych marek lub jednostek biznesowych. Nasze portfolio obejmuje niemal każdą kategorię żywności i napojów i mamy nadzieję, że znajdziesz w nim swoje ulubione.

Nestlé employer with laptop

Buduj z nami lepszą przyszłość

Wierzymy w moc jedzenia i jego wpływ na jakość życia każdego z nas oraz przyszłych pokoleń. To przekonanie jest siłą napędową naszego zaangażowania, a globalna skala, zasoby i specjalistyczna wiedza pozwalają nam na przyczynianie się do zdrowszej przyszłości ludzi i naszej planety. Dołączając do Nestlé, dołączasz do zespołu, który jest zaangażowany w wywieranie pozytywnego wpływu na świat.

working-impact-sustainability

 

Benefity

Pracując w Nestle masz możliwość korzystania z szerokiego wachlarza benefitów pozapłacowych.

 

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Oferujemy prywatną opiekę medyczną w Centrum Medycznym LUX MED działającym w całej Polsce. Dajemy możliwość wykupienia pakietów dla członków rodziny i partnera/partnerki na preferencyjnych warunkach.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE I NNW

Zapewniamy ubezpieczenie na życie dla naszych pracowników. Opcjonalnie można skorzystać z ubezpieczenia grupowego NNW na atrakcyjnych warunkach.


PRACOWNICZY PROGRAM EMERYTALNY

Proponujemy przystąpienie do Pracowniczego Programu Emerytalnego, 
w ramach którego Nestlé co miesiąc finansuje równowartość 4% naszego wynagrodzenia na dedykowane konto. Eksperci dbają, aby nasze środki były właściwie inwestowane.

TROSKA O JAKOŚĆ ŻYCIA PRACOWNIKÓW I ICH RODZIN

Wspierając naszych pracowników w życiowych wyzwaniach, oferujemy rodzicom  prezent powitalny z okazji narodzin dziecka, a ojcowie mogą liczyć na dodatkowy dzień wolny z tego tytułu. Ponadto, dla ojca lub Drugiego Opiekuna przewidujemy 4-tygodniowy pełnopłatny urlop, który wraz z 2-tygodniowym "kodeksowym" tzw. urlopem ojcowskim umożliwi wczesne nawiązanie więzi między rodzicami a dziećmi. Dla rodziców dzieci do lat 14 przewidujemy dodatkowy dzień opieki w każdym roku.


ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Oferujemy system kafeteryjny, w ramach którego pracownicy korzystają m.in. dofinansowania do wypoczynku i sportu. Wspieramy finansowo naszych pracowników w trudnych sytuacjach życiowych.

KARTA MULTISPORT

Dajemy możliwość skorzystania z karty Multisport w atrakcyjnej cenie oraz wykupienia karty dla osoby towarzyszącej oraz dzieci.


ELASTYCZNE GODZINY I TYDZIEŃ PRACY

Pracownicy biura HO mają możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy rozpoczynając dzień pracy między godziną 7:30 a 9:30. Oferujemy „krótkie piątki” co oznacza, że od poniedziałku do czwartku pracujemy pół godziny dłużej, aby w piątek po 6 godzinach pracy rozpocząć weekend.

PRACA HYBRYDOWA

Pracownicy biura głównego pracują w sposób hybrydowy. Dajemy pełną dowolność organizacji pracy wewnątrz zespołów.


DOJAZD DO PRACY ROWEREM I SAMOCHODEM

Promujemy aktywność fizyczną, w związku z tym w HO udostępniamy parking dla rowerów oraz łazienki z prysznicem, aby móc się odświeżyć przed rozpoczęciem pracy. Dla osób dojeżdżających do biura samochodem prywatnym oferujemy dostęp do aplikacji ułatwiającej znalezienie i rezerwację wolnych miejsc na parkingu firmowym.

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Nieustanny rozwój i podnoszenie kwalifikacji są wpisane w wartości Nestlé. Oferujemy rozbudowany program szkoleń, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wspieramy plany rozwoju kariery w organizacji. Umożliwiamy zmiany stanowisk, obszarów, wyjazdy na misje biznesowe na inne rynki.


KANTYNA I SKLEPIK

Oferujemy 50 % zniżkę dla naszych pracowników na wszystkie zakupione dania w naszej kantynie i zniżki na Twoje ulubione oraz limitowane produkty Nestlé.

PROGRAM DBAJMY

Program DbajMY. To kompleksowy program wsparcia zdrowia naszych Pracowników. Formuła programu DbajMY opiera się na holistycznym podejściu, które pomoże nam spojrzeć na zdrowie i samopoczucie naszych pracowników z wielu perspektyw.

Poznaj nasz zespół

Zobacz jak wyglądał pierwszy rok pracy oczami Leo z Włoch

ready-video-first-day

Cieszę się, że mogę mieć bezpośredni wpływ na optymalizację kosztów operacji transportowych i redukcję emisji dwutlenku węgla przez ciężarówki. Firma Nestlé zapewniła zaawansowane i innowacyjne narzędzia do zarządzania i kontrolowania każdej części procesu transportowego. Doceniam również przyjazne i zgrane środowisko pracy zespołowej

Pracę w Nestlé cenię za możliwość pracy hybrydowej oraz za liczne udogodnienia umożliwiające połączenie życia zawodowego i prywatnego oraz znalezienie dobrego balansu. Bardzo ważne są dla mnie także możliwości rozwoju i sprawdzanie się w nowych wyzwaniach