Sort by
Sort by

Rozpocznij swoją podróż z Nestlé

working-at-nestle-banner-2023

Zależy nam na tym, żeby proces rekrutacji był
przejrzysty oraz przebiegał w przyjazny sposób.

Poszukiwania

1 - Znajdź interesujące Cię stanowisko i aplikuj.

Wszystkie nasze oferty pracy publikujemy na stronie Nestlé Kariera Jeśli znajdziesz stanowisko, które odpowiada Twoim zainteresowaniom i doświadczeniu to utwórz konto na naszej stronie internetowej i wypełnij formularz aplikacyjny.

magnifying glass

Analiza CV

2 - Podziel się swoimi doświadczeniami

Twoje CV to szansa na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony i pokazanie, że nadajesz się na stanowisko, o które się ubiegasz. Powinno ono nie tylko informować nas o posiadanym doświadczeniu i kwalifikacjach na dane stanowisko, ale także wyjaśniać historię Twojej kariery, powody dokonanych wyborów i dotychczasowe osiągnięcia.

Wstępna rozmowa kwalifikacyjna

3 - Rozmowa z rekruterem

Jeśli nasz zespół rekrutacyjny uzna, że dobrze pasujesz do stanowiska, o które się ubiegasz, skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej. Jest to rozmowa, która ma na celu pomóc nam zrozumieć Twoje zainteresowania, doświadczenie i motywację, a także jest okazją do głębszego zrozumienia roli, o którą się ubiegasz.

phone

Rozmowa kwalifikacyjna z menedżerem i rekruterem

4 - Spotkanie z rekrutacyjne

Kolejnym etapem będzie rozmowa kwalifikacyjna, online lub twarzą w twarz, z menedżerem, który poszukuje osoby na dane stanowisko. Na tym spotkaniu będziemy chcieli sprawdzić, jak pasujesz do działu i stanowiska. Będziesz mieć również szansę dowiedzieć się więcej o Nestlé i zadać nam swoje pytania.

Ewaluacja

5 - Pokaż nam swoje umiejętności

W przypadku niektórych stanowisk korzystamy z testów, aby lepiej poznać kandydata. Mogą one oceniać Twoje zdolności poznawcze, takie jak rozumowanie numeryczne, myślenie logiczne, lub zdolności uczenia się, oraz Twoje mocne strony i aspiracje. W zależności od stanowiska, kandydat może również zostać poproszony o wykonanie prezentacji lub testu praktycznego. Charakter i czas oceny będą się różnić w zależności od stanowiska, na które aplikujesz, i zostaną ci wcześniej jasno wyjaśnione.

tick

Rozmowa Podsumowująca

6 - Poznaj szerszy zespół

Zaproszenie na tę rozmowę oznacza, że pomyślnie przeszedłeś wszystkie dotychczasowe etapy. Spotykamy się z różnymi interesariuszami, aby upewnić się, że najlepiej pasujesz do tej roli - możesz poznać zespół, z którym będziesz pracować. Jest to szansa na poznanie większej liczby osób w Nestlé - i upewnienie się, że pasujemy również do Ciebie.

Oferta

7 - Czas na świętowanie!

Gratulacje! Cieszymy się, że staniesz się częścią zespołu Nestlé. Wkrótce otrzymasz szczegóły swojej oferty i poprosimy Cię o rozpoczęcia procesu onboardingu, aby wejście w nową rolę było płynne.

confetti

Wskazówki

 • Poznaj nas lepiej
  Dowiedz się, kim jesteśmy i co reprezentujemy, a także uzyskaj informacje na temat obszaru firmy, którym się interesujesz.
 • Aplikowanie
  Dostosuj swoje CV do konkretnego stanowiska, o które się ubiegasz. Pochwal się swoimi mocnymi stronami i osiągnięciami, wyjaśniając, w jaki sposób sprawią, że odniesiesz sukces na tym stanowisku. Jeśli masz profil społecznościowy online, upewnij się, że jest on aktualny i odzwierciedla to, kim jesteś.
 • Rozmowa kwalifikacyjna
  Zachęcamy Cię do zadawania pytań rekurterowi, aby rozmowa rekrutacyjna była dla Ciebie komfortowa.


  Bądź sobą
  Chcemy poznać Cię takim, jakim/jaką jesteś. Im bardziej jesteś otwarty/a i szczery/a, tym lepiej.


  Pokaż, co Cię wyróżnia
  Co możesz wnieść do Nestlé? Pomyśl o swoich umiejętnościach i mocnych stronach oraz o tym, co możesz wnieść do zespołu.


  Zaufaj sobie
  Szukamy najlepszych. Jeśli uważasz, że masz doświadczenie i umiejętności, których potrzebujemy, to będziemy chcieli się z Tobą spotkać.

 

Proces rekrutacji może się trochę różnić w zależności od stanowiska i miejsca,
jednak większość rekrutacji będzie obejmował etapy przedstawione powyżej.