Sort by
Sort by

Studenci i Absolwenci

Studenci i Absolwenci

Students & graduates


Możliwości rozwoju


Myślimy jak innowatorzy, przywiązujemy dużą wagę do różnorodności oraz działamy w oparciu o elastyczne podejście i szybką adaptację sposobów pracy do nieustannie następujących zmian i pojawiąjących się nowych możliwości. Nasze wartości oparte są na wzajemnym szacunku, otwartości i współpracy, dzięki czemu jesteśmy cenieni za niepowtarzalną atmosferę pracy, w której każdy głos ma znaczenie.​

Zatrudniamy 275 000 pracowników w 188 krajach, dlatego możemy wywierać pozytywny wpływ na życie ludzi. Jeśli szukasz inspirującej pracy, która będzie miała realne przełożenie na kształtowanie dzisiejszego świata oraz jesteś otwarty na międzynarodową karierę to oferty praktyk i staży w Nestlé są dla Ciebie.


Programy dla studentów i absolwentów

Poland group
Factory worker
Drinking Nescafé
video

Etapy rekrutacji

Jeśli myślisz o rozwoju zawodowym w międzynarodowym środowisku, gdzie współpraca i myślenie o przyszłości to stałe elementy codziennej pracy - dobrze trafiłeś. 
My dajemy takie możliwości! Odpowiadając na wybrane ogłoszenie prześlij nam swoje CV. Dział Rekrutacji zapozna się z Twoim profilem zawodowym i sprawdzi jego dopasowanie do stanowiska. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Czas, abyśmy się usłyszeli. W kolejnym etapie kontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach - naszych wobec kandydata oraz Twojej motywacji, doświadczeniu i planach zawodowych. Na tej podstawie podejmiemy decyzje o Twoim udziale w dalszych etapach procesu rekrutacyjnego.

Szanując Twój czas na spotkaniu rekrutacyjnym najczęściej poznasz od razu rekrutera oraz managera zatrudniającego. Łączymy się zdalnie z użyciem kamerki. W zależności od stanowiska możesz być dodatkowo poproszony np. o wykonanie zadań w Excelu, testu analitycznego, rozmowę po angielsku, przygotowanie prezentacji na podany temat, udział w scence. W takiej sytuacji rekruter przekaże wszystkie niezbędne informacje.

Aby przygotować się do tego spotkania zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku o co należy zadbać i o czym pamiętać przed spotkaniem rekrutacyjnym w świecie wirtualnym (https://www.linkedin.com/posts/nestle-s-a-_wearenestlaez-nestlaezneedsyouth-activity-6660497941100285952-y7Hx). Na tym etapie z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania dotyczące stanowiska, możliwości rozwoju, benefitów. Wykorzystaj tą możliwość.

Wiemy, jak ważna jest informacja zwrotna. Po zakończonej rekrutacji zawsze skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Jeśli w danym procesie rekrutacyjnym nie zaprosiliśmy Cię do współpracy to w dalszym ciągu zachęcamy do bieżącego sprawdzania naszych ofert pracy i aplikowania na wybrane stanowiska. Powodzenia!


Przeczytaj, co mówią nasi pracownicy i praktykanci

Moją przygodę z Nestlé zacząłem ponad 20 lat temu od praktyk letnich w dywizji Kulinarnej. ​Od tamtej pory miałem okazję pracować dla Nestlé w różnorodnych rolach lokalnych i regionalnych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii, z dumą współtworząc sukcesy takich marek jak Winiary, Maggi, KitKat, Smarties, Lion czy Princessa. Każdy krok w mojej karierze z Nestlé wiązał się ​z innymi wyzwaniami, każdy dodawał mi wiary w siebie i energii do dalszego działania, ​ale ajważniejsze rzeczy pozostawały zawsze niezmienne – wartości firmy i współpraca ​z wyjątkowymi ludźmi na całym świecie, która często zamieniała się w długotrwałe przyjaźnie.

Praktyki w Nestlé cenię za rozmaitość umiejętności, które można podczas nich nabyć oraz szereg oferowanych szkoleń. Dzięki praktykom udało mi się rozpocząć karierę w obszarze zarządzania stroną internetową, na czym bardzo mi zależało.

Program Praktyk Letnich w Nestlé w 2014 roku pamiętam jako wymarzone otwarcie mojej kariery zawodowej. Rozpocząłem swoją przygodę w Dziale Sprzedaży, gdzie nauczyłem się podstaw związanych z funkcjonowaniem dużej organizacji oraz miałem okazję współpracować z sieciami handlowymi, wspólnie rozwijając biznes słodyczy w Polsce. Następnie, chcąc poszerzyć swoje horyzonty, firma umożliwiła mi zmianę projektu i próbowałem swoich sił w obszarze zarządzania kategorią produktów. Miałem szansę pracować nad wzmocnieniem pozycji rynkowej takich marek jak WINIARY, Nesquik czy Nesvita. W końcu, chcąc połączyć i wykorzystać nabyte doświadczenie, zdecydowałem się podjąć zadania rozwijania trendu żywności roślinnej na polskim rynku. W mojej ocenie Nestlé to przede wszystkim inspirujący ludzie, niespotykana atmosfera i gwarancja ciekawych wyzwań oraz ciągłego rozwoju – zarówno zawodowego jak i personalnego! Minęła już prawie dekada na pokładzie Nestlé, a cały czas czuję, że jeszcze wiele przede mną!