Sort by
Sort by
Ziarna od 122 000 plantatorów z 15 krajów. Pozyskiwane dla Ciebie z największą starannością.

Przez wiele lat doskonała kawa była dziełem dużych i złożonych ekspresów do kawy. W 1986 roku opracowaliśmy pionierskie rozwiązanie, które pozwala na realizację naszego pomysłu: umożliwienie przygotowywania kawy o jakości znanej z kawiarni – w domu, przez każdego. Tak powstał pierwszy ekspres Nespresso wraz z czterema autorskimi kapsułkami marki.

Od tamtego czasu udostępniliśmy nasze rozwiązanie milionom wielbicieli kawy. Od pierwszego ekspresu po najnowszy system Vertuo – każda innowacja Nespresso to możliwość delektowania się świeżą kawą wysokiej jakości – w domach i w firmach na całym świecie.

Wraz z postępującym rozwojem rośnie również odpowiedzialność. Od ponad 30 lat angażujemy się w zrównoważony rozwój, kierując się przekonaniem, że każda filiżanka Nespresso powinna przynosić pozytywną zmianę. W myśl tej idei nasza stratega zrównoważonego rozwoju nazywa się The Positive Cup.

Podejście Nespresso jest wieloaspektowe: od wspierania plantatorów kawy w poprawie warunków ich życia i ochronie bioróżnorodności, po opracowanie kapsułek z aluminium, które można poddawać recyklingowi w nieskończoność. To zaangażowanie zaowocowało uzyskaniem przez Nespresso w 2022 roku certyfikatu B-Corp – oficjalnego uznania naszych najwyższych standardów odpowiedzialności społecznej i środowiskowej oraz przejrzystości.

Farmer Kawy
Kawowiec
Rolnik na plantacji kawy
Ziarna kawy
Ziarna kawy
Ziarna kawy
Ręce trzymające ziarna kawy

Szukasz informacji o produktach?

Informacje na temat produktów, wartości odżywczych i miejsc sprzedaży można znaleźć na stronie Nespresso :

Kultowa marka

Next item
1986
1989
1991
1996
2000
2003
2007
2011
2014
2019
2020
2022
Previous item
Ekspres do espresso Nespresso 1986
Kubek kawy
Worki z kawą
1986

Miniaturowy ekspres do espresso

Nespresso rozpoczyna działalność, zatrudniając zaledwie pięciu pracowników – i wprowadzając na rynek dwa ekspresy. Zaprojektowaliśmy C-100 i C-1100 w taki sposób, aby wyglądały jak mini-ekspresy do espresso, a także zaproponowaliśmy cztery warianty kawy.
Karta klubu Nespresso
Klub Nespresso
1989

Powstanie Klubu Nespresso

Członkostwo umożliwia dostęp do zniżek i spersonalizowanych dodatków, aby klienci mogli w jeszcze większym stopniu cieszyć się kawą Nespresso.
Recykling kapsułek
Kapsułki do recyklingu Nespresso
Ekspres do kawy Nespresso
1991

Recykling kapsułek

Nespresso wprowadza swój pierwszy program recyklingu kapsułek w Szwajcarii.
Kapsułki do ekspresu do kawy Nespresso 1996
Pierwsza strona internetowa Nespresso
Strona internetowa Nespresso
1996

Pierwszy automatyczny ekspres i strona internetowa

Nespresso odmienia rynek artykułów gospodarstwa domowego przez wprowadzenie innowacyjnego, automatycznego ekspresu C-250/554. Jednocześnie, uruchamiamy pierwszą stronę internetową.
Pierwszy butik Nespresso
Kapsułki Nespresso
Kolekcja kapsułek Nespresso
2000

Oferta dla profesjonalistów – oraz Butik

Wprowadzamy dedykowane ekspresy i kawy dla firm premium z sektora gastronomicznego i dla małych firm. Otwieramy pierwszy Butik Nespresso w Paryżu.
Rolnicy na plantacji kawy
Czerwone ziarna kawy w dłoniach
Rolnik Nespresso dostarczający swoje zbiory
2003

Pozyskiwanie najwyższej jakości kawy w sposób zrównoważony

Wdrożyliśmy program Nespresso AAA Sustainable Quality™ w partnerstwie z Rainforest Alliance, pomagając plantatorom kawy w podwyższaniu produktywności, doskonaleniu jakości, popularyzacji zrównoważonego charakteru upraw oraz poprawie warunków ich życia.
Latte, cappuccino i macchiato
Kapsułka Nespresso Latte
2007

Latte, cappuccino i macchiato

Ekspres Lattissima umożliwia przygotowywanie kawy na bazie świeżego mleka poprzez intuicyjne wciśnięcie przycisku.
AAA dla zrównoważonego rozwoju
Kawa AAA Sustainable Quality™
AAA dla zrównoważonego rozwoju
2011

AAA dla zrównoważonego rozwoju

We współpracy z Rainforest Alliance wprowadzamy Dhjana, naszą pierwszą limitowaną edycję kawy wyprodukowanej całkowicie w ramach programu AAA Sustainable Quality™.
Nespresso Vertuo
Ekspres Vertuo
Kapsułka Vertuo
2014

Vertuo – od kodu po filiżankę

Ekspres Vertuo wykorzystuje technologię Centrifusion™, stosując perfekcyjne ustawienia dla każdej kapsułki spośród pięciu różnych rozmiarów.
Nespresso Origins
Nespresso Origins rolnik
Plantacja kawy
2019

Kawa na rzecz planety

Program Reviving Origins pomaga w odnawianiu plantacji kawy w regionach dotkniętych przez konflikty, problemy ekonomiczne i klęski żywiołowe.
Recykling aluminium
Punkty recyklingu nespresso
Maszyna do recyklingu kapsułek
2020

Recykling aluminium

Wprowadziliśmy na rynek pierwsze kapsułki do kawy wyprodukowane w 80% z aluminium z recyklingu, jednocześnie udowadniając nasze zaangażowanie w budowanie gospodarki cyrkularnej.
Kawa Nespresso
B_Corporation
2022

Kawa jako siła dobra

Dzięki wysokim standardom i zweryfikowanym działaniom społecznym oraz środowiskowym Nespresso, otrzymujemy certyfikację B-Corp.

Więcej marek KAWY, które warto odkryć

CTA Button Item