Sort by
Sort by

 

Każdego dnia sprzedajemy ponad miliard produktów, generując w 2022 roku sprzedaż na poziomie 94,4 miliarda CHF w 188 krajach na całym świecie. Nasze zespoły ds. sprzedaży i rozwoju komercyjnego zajmują się zarządzaniem kategorią i klientami, budowaniem relacji z klientami, opracowywaniem strategii dystrybucji, prowadzeniem działań sprzedażowych na terenie oraz zarządzaniem łańcuchami dostaw skierowanymi do klientów. We wszystkich tych obszarach skupiamy się na zadowoleniu naszych konsumentów i pomaganiu im w prowadzeniu szczęśliwszego i zdrowszego życia. Bez względu na to, czy chcesz skupić się na opracowywaniu strategii, propozycji sprzedażowych, czy zarządzaniu siecią dystrybucji. Posiadamy szeroki zakres możliwości rozwoju w dziale sprzedaży, który będzie odpowiadał Twoim ambicjom.

Sprzedaż

Poszukujemy

Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w osiąganiu sukcesów w środowisku sprzedażowym z orientacją na potrzeby klienta oraz zdeterminowanych, niezależnych i zaangażowanych. Jeśli połączysz te umiejętności z wrodzoną ciekawością w poszukiwaniu nowych rozwiązań, to ten zespół będzie dla Ciebie idealny. Dołączysz do miejsca pracy, które promuje różnorodność i innowacje.

Poszukujemy

W Nestlé panuje bardzo rodzinna i ciepła atmosfera, co daje poczucie przynależności do społeczności, gdzie każdy czuje się doceniony i spełniony zawodowo

quote-sales
Aleksandra Commercial Data Governance Lead