Sort by
Sort by

Zasady obowiązujące na naszych profilach w mediach społecznościowych

Zależy nam na tym, aby wszyscy użytkownicy strony oraz odwiedzający nasze profile w mediach społecznościowych czuli się dobrze. Dlatego bardzo prosimy o stosowanie netykiety i ogólnych zasad etycznych. Wchodząc w dyskusję z innymi użytkownikami, pamiętajmy o kulturze osobistej i szanujmy się nawzajem, nawet jeśli nie zawsze się ze sobą zgadzamy.  

Treści, w tym grafiki, dodawane na naszych profilach w mediach społecznościowych (w formie posta, komentarza lub wiadomości prywatnej) nie powinny naruszać powszechnie akceptowanych zasad moralności ani godności osobistej innych osób. Wpisy nie mogą być obraźliwe, niecenzuralne, ośmieszające, nie mogą też nawiązywać do symboli płciowych, religijnych, etnicznych lub rasowych (dotyczy to również słów powszechnie uznawanych za obraźliwe czy dyskryminujące członków grupy z jakiegokolwiek powodu) ani przedstawiać nagości (ukazywać narządów płciowych). Prosimy również o poszanowanie praw własności intelektualnej.  

Nasze profile w mediach społecznościowych nie są przeznaczone do umieszczania reklam promujących inne marki, ofert sprzedażowych, spamu oraz treści, które nie są związane z tematyką profilu. Zalecamy unikać wątków politycznych i pisania Caps Lock’iem, co w internetowym savoir vivre jest odbierane jako krzyk.  

Niedozwolone jest publikowanie treści z nieprzyzwoitym językiem, niestosownych memów, wielokrotne publikowanie tej samej treści oraz niewłaściwe użycie znaków towarowych, oznaczeń, logo Nestlé lub marek Nestlé. Te działania mogą skutkować ukryciem lub usunięciem komentarza.  

W przypadku poważnych naruszeń, zastrzegamy sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów lub zablokowania ich autora na stronie. Do takich należą treści mające formę ataku osobistego (m.in. na tle różnic płci, orientacji lub rasy), mowy nienawiści, dyskryminacji rasowej oraz treści zawierające niestosowne grafiki (m.in. przemoc, krew).  

Zastrzegamy sobie prawo do zgłoszenia fake kont lub kont podszywających się pod inne osoby w mediach społecznościowych, naruszających Standardy społeczności danej platformy.