Sort by
Sort by

 

Dzięki 344 fabrykom w 70 krajach, mamy duże możliwości produkcyjne we wszystkich kategoriach. Bez tego, nie bylibyśmy w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom naszych konsumentów i klientów, interesariuszy i nas samych.

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem pasjonatów z różnych dziedzin takich jak: Inżynieria, Bezpieczeństwo, Zdrowie i Środowisko, Doskonalenie Operacyjne, Legislacja Żywności i Zapewnienie Jakości. Świadczymy usługi z pasją i nieustannie staramy się być lepsi, współpracując z naszymi kolegami i partnerami by wspólnie się rozwijać i osiągać sukcesy.

Produkcja

Poszukujemy

Ludzi, którzy są zaangażowani w osiąganie jak najlepszych wyników i pasjonują się rozwojem pracowników.

Będziesz ciekawy nowych technologii i będziesz stale się uczyć i wnosić wkład w działalność biznesową, geograficzną i funkcjonalną. Będziesz też graczem zespołowym, który wyznaje podstawowe wartości bezpieczeństwa, jakości, różnorodności i integracji.

Jeśli zależy ci na dostarczaniu najlepszych rozwiązań, zespół do którego dołączysz będzie tylko początkiem Twojej kariery w Nestlé. Istnieją nieograniczone możliwości w naszym biznesie, funkcjach i lokalizacjach. Będziesz też graczem zespołowym, który wyznaje podstawowe wartości bezpieczeństwa, jakości, różnorodności i integracji.

Poszukujemy_produkcja

Pracuje w Nestle od 2 lat, co cenię za tak miłą atmosferę w pracy, profesjonalizm przełożonych oraz wspaniałe warunki pracy jak i rozwoju zawodowego. 

Krystian
Krystian Operator urządzeń produkcyjnych