Sort by
Sort by

Odkryj doskonałą kawę na każdą okazję ze świadomością, że wspierasz lokalnych producentów i zrównoważone rolnictwo.

Nasze marki  

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej 

Doskonalenie naszych produktów

Będąc największym producentem kawy na świecie, traktujemy innowacje jako podstawę wszystkiego, co robimy. Nowe trendy konsumenckie to dla nas szansa na rozwój. Trzy kultowe marki kawy – NESCAFÉ, Nespresso i Starbucks at home – zapewniają niezwykłe doświadczenia smakowe, jednocześnie pozytywnie wpływając na społeczeństwo poprzez działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Dokładamy starań, aby nasza kawa była najlepsza pod względem smaku i jakości oraz pozyskiwana ze zrównoważonych upraw. Dzięki temu jesteśmy liderem w każdym obszarze, począwszy od kawy „parzonej” na zimno (cold brew) po personalizowane doświadczenia kawowe, skomponowane dzięki najlepszym ekspresom. Nasz cel to zapewnienie doskonałej kawy dla każdego.

Grafika
Kawa
Czerwone ziarna kawy

Zapoznaj się z naszymi inicjatywami

Pozyskiwanie kawy w sposób zrównoważony  Pozyskiwanie kawy w sposób zrównoważony
Kawa jest jednym z najbardziej popularnych napojów na świecie. Każdego dnia ludzie wypijają miliardy filiżanek kawy. Aby zapewnić jej bezpieczną przyszłość i ciągłość w uprawie, musimy pracować nad popularyzacją odpowiedzialnych praktyk pozyskiwania ziaren.

Wspieranie plantatorów kawy Wspieranie plantatorów kawy

Wspieranie plantatorów kawy

Kawa to coś więcej niż sposób na dobre rozpoczęcie dnia – dla wielu osób jest ona również bardzo ważnym elementem życia. Właśnie dlatego tak istotne jest, by doceniać tych, którzy nam ją zapewniają.

 Odmiany kawy a emisja CO2  Odmiany kawy a emisja CO2

Odmiany kawy a emisja CO2

Zmiany klimatyczne skutkują zmniejszaniem się powierzchni ziemi uprawnej, z której można pozyskiwać kawę, a niedobory wody znacznie obniżają plony. Nasi naukowcy w Nestlé pracują nad odmianami kawy o niskiej emisji CO2, które dodatkowo będą odporne na suszę.

Plantator kawowy Plantator kawowy

Zrównoważony rozwój w sektorze kawy

W NESCAFÉ Plan 2030 zdefiniowaliśmy nasze cele zrównoważonego rozwoju na kolejną dekadę. Będziemy współpracować z plantatorami, aby wesprzeć ich we wdrażaniu regeneracyjnych praktyk rolniczych, które pomogą ograniczyć emisję dwutlenku węgla i zwiększyć produktywność gospodarstw, a w efekcie – podnieść dochody plantatorów.