Sort by
Sort by

 

Staże i praktyki to dla młodych ludzi świetna okazja do zdobycia doświadczenia i wiedzy. Jako globalna firma oferujemy wiele możliwości rozwoju dla studentów na całym świecie, w ramach programów praktyk i staży, w których oferujemy stanowiska na poziomie początkującym, z odpowiedzialnością, autonomią i najlepszymi szkoleniami.

Wielu naszych menadżerów i liderów rozpoczęło swoją karierę w Nestlé jako praktykanci.

Staże_i_praktyki

Poszukujemy

Poszukujemy osób, które traktują swoją karierę jak podróż i chcą wykorzystać pełnię możliwości jakie oferuje Nestlé . Rozwijać możesz się poziomo lub pionowo. Rozwój poziomy, pozwala poszerzyć swoje doświadczenie i pogłębić wiedzę, rozwój pionowy może wiązać się z  awansem oraz z większą odpowiedzialnością. Bez względu na to, jaką drogę wybierzesz, powinieneś być elastyczny i umieć patrzeć perspektywicznie. Nestlé to miejsce, w którym można uczyć się, rozwijać i osiągać pełny potencjał

Poszukujemy_Staże

Cenię Nestlé za to, że dało mi możliwość rozwoju w różnych dziedzinach biznesu, w tym w marketingu i sprzedaży. Dzięki otrzymaniu pierwszej szansy zawodowej w postaci Praktyk Letnich w 2019 roku, mogłam rozpocząć budowanie swojej kariery w dużej, międzynarodowej organizacji. Jestem niezwykle wdzięczna za wsparcie, jakie otrzymałam od Nestlé na każdym etapie mojej drogi zawodowej, co zaowocowało wieloma sukcesami w bardzo młodym wieku.

Marta
Marta Kierownik Produktu