Sort by
Sort by

 

Siła portfolio naszych marek oraz szeroki zakres działań marketingowych sprawiają, że praca w dziale marketingu Nestlé to pełna wyzwań ścieżka rozwoju kariery. Tematy w dziale marketingu obejmują wszystkie aspekty budowania marki, a nasze zespoły zajmują się m.in. komunikacją z klientami i konsumentami, e-biznesem, badaniami rynku, działaniami cyfrowymi, mediami i partnerstwami, opakowaniem i projektowaniem produktów oraz tożsamością korporacyjną marki. Współpracujemy ściśle z działami sprzedaży, R&D, komunikacji korporacyjnej, aplikacji technicznych oraz partnerami agencji, co pozwala nam na osiąganie sukcesów w dziedzinie marketingu i budowanie silnej pozycji naszych marek na rynku.

Marketing

Poszukujemy

Aby odnieść sukces w zespole marketingu, musisz podzielać nasze zaangażowanie w poprawę jakości życia i przyczynianie się do zdrowszej przyszłości. Kluczowe są dla nas doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne oraz umiejętność wywierania wpływu i współpracy z innymi ludźmi w całej organizacji.

W Nestlé istnieje wiele możliwości dla osób, które chcą zbudować długoterminową karierę w dziedzinie marketingu.

Poszukujemy_marketing

Nestlé to globalna firma, która działa na wielu rynkach i oferuje szeroki zakres możliwości kariery dla pracowników. Firma umożliwia pracownikom eksplorowanie różnych obszarów i rozwijanie swoich umiejętności. Sam skorzystałem z możliwości przejścia miedzy różnymi działami. Cenię również za to, że jest zaangażowane w zrównoważony rozwój, dbałości o środowisko i etyczną produkcję.  Nestlé to przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy je tworzą. Wspaniała atmosfera, wzajemna pomoc oraz liderzy na których wsparcie zawsze mogę liczyć. Również możliwości pracy w międzynarodowym środowisku, wśród różnorodnych osób gdzie każdy może być sobą to bardzo ogromna wartość dodana. 

Michał
Michał Specjalista ds. Aktywacji