Sort by
Sort by

 

Łańcuch Dostaw

Wspieranie zrównoważonego rozwoju to dla nas priorytet. Nasi specjaliści ds. łańcucha dostaw odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu świeżych produktów w sklepach stacjonarnych i online. Zespoły ds. łańcucha dostaw w Nestlé współpracują z klientami i zespołami komercyjnymi w celu dostosowania i opracowania prognoz popytu. Zapewniają, że materiały są dostarczane na czas i w sposób odpowiedzialny. Nestlé zobowiązuje się do poszanowania środowiska i prawa człowieka, tego samego oczekuje od swoich dostawców. Nasze zespoły ds. łańcucha dostaw współpracują z produkcją, aby zaplanować i zrównoważyć poziomy produkcji i zapasów, tak aby nasza sieć miała odpowiednie zapasy. Są również odpowiedzialni za bezpieczne, zrównoważone i terminowe przechowywanie oraz dostarczanie naszych produktów do klientów i konsumentów. Oferujemy ciekawe możliwości rozwoju w dziedzinie łańcucha dostaw, planowaniu popytu i podaży oraz zaopatrzenia i logistyki. Bez względu na to, którą dziedzinę wybierzesz, będziesz mieć wpływ na pozytywną zmianę w życiu ludzi na całym świecie. Złożone struktury pozwalają na rozwój w różnych obszarach, również na poziomie międzynarodowym.

Łańcuch Dostaw-pic

Poszukujemy

Poszukujemy ludzi, którzy potrafią projektować, planować i realizować efektywne przepływy produktów oraz przechowywanie towarów. Twoim zadaniem będzie zaopatrywanie naszych fabryk i spełnianie wymogów naszych klientów. Będziesz pracować w sposób interdyscyplinarny z zespołami operacyjnymi i komercyjnymi, zdobywając wiedzę na temat łańcucha dostaw Nestlé.

Poszukujemy-pic

Zaopatrzenie

Nasi specjaliści ds. zaopatrzenia proponują rozwiązania produkcyjne, innowacje i najlepsze praktyki. Pomagają w osiąganiu zrównoważonego wzrostu poprzez opracowywanie odpowiedzialnych i zrównoważonych dostaw. W Nestlé oferujemy różnorodne możliwości kariery w dziale zaopatrzenia, w tym zarządzanie kategorią w zakresie materiałów bezpośrednich i pośrednich, zrównoważone pozyskiwanie i odpowiedzialne zaopatrzenie, ulepszanie procesów i współpracę biznesową. Nasze trzy globalne centra (w Malezji, Szwajcarii i Panamie) zatrudniają ponad 40 różnych narodowości, co zapewnia nam różnorodność i równość szans dla każdego. Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć duże możliwości rozwoju swojej kariery w określonej lokalizacji, kategorii lub na skalę globalną. Unikalna możliwość rozwoju międzynarodowej kariery w dziale zaopatrzenia czeka na Ciebie

Zaopatrzenie-pic

Poszukujemy

Poszukujemy ludzi, którzy potrafią myśleć strategicznie, analitycznie i elastycznie, z pełnym zrozumieniem zarządzania biznesem od początku do końca. Osoby te aktywnie budują i zarządzają partnerstwami wewnątrz i na zewnątrz firmy. Poszukujemy osób komunikatywnych, które potrafią zarządzać złożonymi relacjami z różnymi interesariuszami.

Poszukujemy-pic2

Cenię Nestlé za to, że w mojej codziennej pracy zawsze mam w głowie pomysły na zmiany i ulepszenia, które mam możliwość zrealizować. Lubię się tu rozwijać, starać i wprowadzać pozytywne zmiany.

Agn-pic
Agnieszka Kierownik Dystrybucji