Sort by
Sort by

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

 

Inteligentny, prosty w użyciu system kawy kapsułkowej, dzięki któremu przygotujesz kawę jak z kawiarni w swoim domu. W kilka sekund, bez zbędnego brudu i wysiłku, możesz cieszyć się wysokiej jakości kawą.

Ekspresy i kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® zostały stworzone tak, by łatwo przygotować swoje kawowe arcydzieło. Od intensywnego Espresso, poprzez trójwarstwowe Macchiato aż po Cappuccino z puszystą pianką – wszystkie nasze kawy urzekają swoim aromatem, wyśmienitym smakiem i wyglądem jak z kawiarni!

Wybieramy tylko najlepsze ziarna kawy, które są precyzyjnie selekcjonowane, suszone na słońcu, a następnie palone. Dzięki wysokiej jakości kawy oraz precyzyjnym procesom selekcjonowania, palenia i mielenia, NESCAFÉ® Dolce Gusto®  daje gwarancję idealnego smaku.

W ofercie kawowej NESCAFÉ® Dolce Gusto® znajduje się ponad 30 różnych kaw i napojów: od espresso i lungo, poprzez duże czarne kawy, kawy z mlekiem, a także napoje czekoladowe czy białe kawy wegańskie na bazie napojów roślinnych. 

Ekspresy ciśnieniowe NESCAFÉ® Dolce Gusto® to więcej, niż styl. Wszystkie nasze ekspresy wytwarzają wysokie ciśnienie aż do 15 barów, dostosowując je do rodzaju kawy i napoju, jaki mają przygotować. Dzięki temu zapewniają idealny aromat i smak każdej filiżance.

dolce gusto.JPG

 

Więcej informacji:
https://www.dolce-gusto.pl/