Sort by
Sort by

Witaj w swojej domowej kawiarni.
Co zamawiasz?

Wyobraź sobie doskonałą kawę przygotowaną w domu, za jednym dotknięciem. NESCAFÉ Dolce Gusto zapewnia Ci możliwość wyboru i pozwala przygotować napój dokładnie tak, jak lubisz. 

Odkryj ponad 40 rodzajów kawy i napojów czekoladowych. Znajdziesz tu wszystkie swoje ulubione warianty – między innymi latte, cappuccino, espresso i americano. 

Opatentowana przez nas kapsułka zachowuje aromat kawy, co pozwala w pełni cieszyć się smakiem, który uwielbiasz. Nasz wyjątkowy system wysokiego ciśnienia ułatwia wydobycie wszystkich aromatów kawy, a następnie pokrywa ją gęstą, aksamitną pianką – dokładnie tak, jak lubisz. 

Delektuj się napojami o zróżnicowanym stopniu intensywności. Bez względu na to, jak wolisz przygotowywać kawę – naciskając po prostu przycisk, czy też mając pełną kontrolę nad całym procesem – znajdziesz odpowiedni ekspres dla siebie. Ekspresy manualne pozwalają na kontrolowanie ilości wody w filiżance za pomocą zwykłego przełącznika. Ekspresy automatyczne przy każdym użyciu zapewniają taką samą intensywność i smak napoju. 

Nescafé Dolce Gusto - kawa latte
Ekspres Dolce Gusto
Nescafé Dolce Gusto latte macchiato
NESCAFÉ® Dolce Gusto® espresso
NESCAFÉ® Dolce Gusto® espresso
NESCAFÉ® Dolce Gusto® espresso
Plantator kawy Mexico

Szukasz informacji o produktach?

Informacje na temat produktów, wartości odżywczych i miejsc sprzedaży można znaleźć na stronie NESCAFÉ Dolce Gusto:

Więcej marek KAWY, które warto odkryć

CTA Button Item