Sort by
Sort by

 

W Nestlé dążymy do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży finansowej, optymalizując wzrost i zwroty z inwestycji. Oferujemy szeroki wachlarz stanowisk finansowych, obejmujących rachunkowość, podatki, emerytury, zakupy, koszty i audyt, zarówno na rynkach lokalnych, jak i w centrach usług wspólnych.

Nasze zespoły wsparcia  zapewniają planowanie i raportowanie, a kontrolerzy w jednostkach biznesowych  pomagają w prowadzeniu biznesu i wdrażaniu strategii.

Pracownicy działu finansów są bardzo zróżnicowani, a lokalne zespoły finansowe oferują wsparcie w ponad 180 krajach, w których Nestlé sprzedaje swoje produkty. Nasza globalna sieć zapewnia duże możliwości nauki i rozwoju, zarówno poprzez praktyczne doświadczenie zawodowe, jak i kursy z zakresu finansów. To Ty decydujesz, jak szybko chcesz doskonalić swoje umiejętności i rozwijać swoją karierę.

Finanse

Poszukujemy

Poszukujemy osób, które posiadają wnikliwe zrozumienie biznesu, umiejętności analityczne i są nastwione na rozwiązywanie problemów, a także cechują się niezależnością i osobistym zaangażowaniem. Jeśli dodatkowo cenisz uczciwość, to nasz zespół będzie idealnym miejscem dla Ciebie

Finanse_Poszukujemy

Od 2020 roku pracuję w Nestlé, a od kwietnia 2021 roku uczestniczę w programie Nestlé Finance Graduate Program, który umożliwia mi poznanie różnych działów z obszaru kontrolingu finansowego. Dzięki temu programowi mogę poznać naszą firmę jak najlepiej. Zaczynałam pracę w dziale Sales Support, a następnie, dzięki programowi, w którym biorę udział, poznałam Sales Controlling oraz Decision Support (corporate controlling). Przed mną jeszcze kontroling fabryczny i Supply Chain, co pozwoli mi na jeszcze lepsze zrozumienie funkcjonowania naszej firmy.

Joanna
Joanna Stażysta w dzile finansów I kontrolingu