Sort by
Sort by

Dla psów

Purina Veterinary Diet's

Purina Veterinary Diet's

PODRĘCZNA, KOMPLETNA I SKUTECZNA Oferta diet klinicznych PURINA VETERINARY DIETS została stworzona dla lekarzy weterynarii, aby umożliwić wspieranie prowadzonego leczenia celowaną i opartą na naukowych podstawach dietą o udowodnionej skuteczności. Diety z linii PURINA VETERINARY DIETS są opracowane zarówno, aby pomoc minimalizować nawroty rozpoznanych i leczonych przez lekarza weterynarii chorób, jak też aby poprzez żywienie wspomagać pacjenta przez cały okres powrotu do pełni zdrowia. ​

 

 
Beyond

Beyond

PURINA® BEYOND® to nowa sucha karma dla psów, która składa się z 9 wyselekcjonowanych składników z dodatkiem witamin i składników mineralnych. Niemal połowę receptury stanowią naturalne składniki, a jagnięcina, kurczak lub łosoś to zawsze pierwszy składnik karmy. Ponadto, karma ta nie zawiera dodatku sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów.

 

 

friskies

Friskies

Twój pies jest częścią Twojej rodziny i jest przez Was kochany. Aby pozostał zdrowy i pełen witalności, Friskies opracował gamę pełnoporcjowych i zbilansowanych karm dostosowanych do różnych stylów i etapów życia psów. Tak, aby Twój ulubieniec mógł dawać Ci to, co najlepsze.

 

 
PRO PLAN

PRO PLAN

Karma Purina Pro Plan wzmacnia system odpornościowy, odżywia skórę i sierść, oraz wspomaga trawienie psa. Świeże mięso to jeden z jej najważniejszych składników. Pro Plan to karma, której skład opiera się na ścisłej współpracy między ekspertami żywieniowymi i weterynarzami. Wszystko po to, aby zapewnić psu długie i szczęśliwe życie.

 

 
AdVENTuROS

AdVENTuROS

Odkryj Purina AdVENTuROS! Wszystkie psy kochają przygodę. Nieważne, czy chodzi o pełne przeszkód bieganie po lesie, czy o aportowanie na plaży, czy też zabawę w chowanego po domu, wszystkie psy żyją przygodą – dużą i małą! Dlatego stworzyliśmy Purina AdVENTuROS – przepyszne p​rzekąski o dzikich smakach i wyjątkowej teksturze, które zaspokoją głód przygody!

 

 

DOG CHOW

DOG CHOW

Tak jak Ty - wiemy, że psy są najszczęśliwsze i najzdrowsze gdy cieszą się wolnością bez smyczy. Mogą swobodnie odkrywać świat, bawić się i robić wszystko to, co robią prawdziwe psy. Karma DOG CHOW® zawiera naturalne składniki takie jak szpinak, marchew, cykoria i pełne ziarna zbóż. Nasze zainspirowane naturą produkty wspierają zdrowie Twojego psa wewnątrz i na zewnątrz, aby umożliwić mu zycie pełne aktywności i nieustannie zaspokajanej ciekawości.

 

 
Darling

Darling

Z Darling każdy posiłek Twojego psa jest kompletny, zbilanowany i niezwykle smaczny, dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom. W ofercie Darling znajdziemy zarówno karmy suche jak i mokre (w puszkach), w wielu pysznych smakach i formatach. Wszystkie karmy Darling opracowane zostały przez ekspertów PURINA, korzystających z ponad 85 lat doświadczeń marki PURINA w żywieniu zwierąt. Darling - Made with Love!