Sort by
Sort by

28 października: Zmieniająca się rola biznesu w rozwoju.

Nestlé, we współpracy z IADB (Inter-American Development Bank), będzie gospodarzem Forum Tworzenia Wspólnej Wartości już po raz 5.

Tematem przewodnim tegorocznego Forum jest zmieniająca się rola, jaką odgrywa biznes w rozwoju społeczności. Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni czołowi eksperci rządowi, akademiccy, społeczni oraz biznesmeni Ameryki Łacińskiej. Uczestnicy licznych paneli i wykładów będą dyskutować na temat metod, które mogą pomóc rozwijać się społecznościom w sposób zrównoważony.

Podczas forum poruszone zostaną również kwestie wyzwań, przed którym stają w dzisiejszych czasach mieszkańcy obu Ameryk: otyłości, niedożywienia oraz bezpieczeństwa w zapewnieniu dostaw żywności w zależności od gospodarki wodnej i środowiskowej.

W forum weźmie udział około 300 gości z całego świata. Całe forum będzie transmitowane na żywo w formie webcastów (szczegółowy plan webcastów znajduje się na stronie www.nestle.com).

Wodzowie oglądający webcasty mają możliwość pełnego uczestnictwa w panelach dyskusyjnych poprzezmożliwość zadawania pytań (napisz na [email protected] lub tweetnij na @nestlecsv). Będziemy również tweetować na żywo: #CSVForum.