Sort by
Sort by

LION® Brownie Style – Dziki wygląd, pyszny smak. Odkryj limitowaną edycję popularnych batonów

Do oferty batonów LION® dołączył zupełnie nowy smak – LION® Brownie Style. Wszyscy koneserzy słodkości mogą już spróbować limitowanej edycji batona, inspirowanej kultowym ciastem brownie.
LION® Brownie Style
Powrót do informacji prasowych

Wyjątkowa receptura nowego batona to połączenie brownie, jednego z najbardziej popularnych ciast, oraz słodyczy znanej marki LION®. Nowy baton jest wypełniony puszystym kremem o smaku brownie, który doskonale komponuje się z ciągnącym karmelem oraz kruchym wafelkiem. Całość jest oblana czekoladową polewą i zapewnia konsumentom zupełnie nowe doświadczenie smakowe.

- Obserwujemy intensywny rozwój rynku batonów w Polsce – w ciągu ostatniego roku wzrósł on o 20%. Po części wynika to z tego, że batony są łatwo dostępną przekąską. Niewątpliwie, konsumenci chętnie sięgają również po nowe wersje ulubionych słodyczy. W odpowiedzi na ich potrzeby wprowadziliśmy limitowaną edycję LION® Brownie Style, która jest wyjątkową propozycją dla miłośników deserów i nieoczywistych połączeń smakowych – podkreśla Anastasiya Zubovich, Brand Manager LION®, Nestlé Polska.

LION® Brownie Style to już kolejna limitowana edycja batonów. Oprócz klasycznego smaku LION®, w poprzednich latach fani słodkości mogli spróbować m.in. LION® Caramel Blond, LION® Coconut czy LION® Wild.

Najnowsza edycja LION® Brownie Style jest już dostępna w sprzedaży stacjonarnej.