Sort by
Sort by

Nestlé i Biedronka łączą siły w ramach KitKat Cup, turnieju dla fanów League of Legends

Już od 17 kwietnia fani gry League of Legends mogą wziąć udział w KitKat Cup, akcji Nestlé, realizowanej z siecią Biedronka. Przy zakupie batonów KitKat® lub LION® konsumenci otrzymają dostęp do amatorskiego turnieju League of Legends i tym samym – szansę na zdobycie wielu atrakcyjnych nagród.
Kitcat Cup
Powrót do informacji prasowych

Turniej KitKat Cup został przygotowany z myślą o fanach League of Legends, którzy grają amatorsko. Aby wziąć w nim udział, należy kupić batony KitKat® lub LION® za minimum 6 złotych w sieci sklepów Biedronka, a następnie zarejestrować swój paragon. Można to zrobić na Messengerze kitkatpl lub Discordzie KitKatCup.

Po rejestracji paragonu, każdy uczestnik otrzyma unikatowy kod dostępu do turnieju League of Legends. Rejestracja do turnieju odbywa się na www.gl-hf.pl. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody: pierwsze 3000 osób, które rozegra mecz w KitKat Cup, otrzyma wirtualną skrzynkę z edycji limitowanej – KitKat HEXTECH. Najlepsi gracze mogą natomiast liczyć na nagrody pieniężne, których suma to aż 21 000 złotych.

- Marka KitKat w Europie angażuje się w wiele działań związanych ze światem gamingu. Cieszymy się, że wspólnie z Biedronką możemy zrealizować inicjatywę z tego obszaru także w Polsce. Turniej KitKat Cup pozwala graczom League of Legends na udział w fascynującej zabawie oraz zdobycie naprawdę atrakcyjnych nagród – podkreśla Izabela Bylińska, Shopper Activation Manager, Nestlé Polska.

- Organizacja turnieju League of Legends to szansa dla Biedronki do zacieśnienia relacji z graczami i włączenie się w rozwijający się świat gamingu. Cieszymy się, że możemy zaprosić ich do naszych sklepów, a także zapewnić niezapomniane emocje i wyjątkowe nagrody. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i udanej zabawy – mówi Jakub Mazur, mł. menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w sieci Biedronka.

Batony KitKat® i LION® w ramach akcji KitKat Cup można kupić wyłącznie w sieci Biedronka i zarejestrować paragon w terminie od 17 kwietnia do 11 maja 2023 roku. Turniej KitKat Cup zostanie rozegrany w dniach od 1 do 29 maja. Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin są dostępne na stronie www.gl-hf.pl.