Sort by
Sort by

Nestlé Nutrition z pierwszą autorską książką kulinarną. To wyraz zaangażowania pracowników i ich rodzin.

Książka kulinarna „Gotuj z Nestlé Nutrition” to zbiór 61 autorskich przepisów stworzonych przez pracowników zajmujących się na co dzień w Nestlé żywnością przeznaczoną dla niemowląt i małych dzieci. Członkowie zespołu wspólnie z bliskimi przygotowali pomysły na dania, które prezentują w zupełnie nowym świetle produkty takich marek jak m.in.: Gerber, Gerber Organic, kaszki Nestlé, Nestlé Sinlac czy BOBO FRUT. 
Nestlé Nutrition z pierwszą autorską książką kulinarną
Powrót do informacji prasowych

Akcja, w ramach której powstała książka kucharska, miała na celu zaangażowanie pracowników Nestlé Nutrition pracujących na co dzień w różnych miejscach Polski. Projekt rozpoczęto od wysłania wszystkim pracownikom paczek z losowymi produktami Nestlé Nutrition, z prośbą, aby stworzyli pomysłowe przepisy na dania. Mieli na to 3 tygodnie. Z nadesłanych 122 przepisów wybrano finalnie 61, które trafiły do pierwszej książki kulinarnej Nestlé Nutrition.  

W  czasie gdy tak wielu z nas pracuje zdalnie, chcieliśmy zachęcić wszystkich pracowników Nestlé Nutrition do zrobienia razem czegoś ciekawego i niestandardowego. Ta książka to dowód na siłę naszego zespołu – świadectwo zaangażowania i kreatywności. Nasza pierwsza książka kulinarna pokazuje również, jak bardzo wierzymy w nasze produkty – wykorzystujemy je przecież podczas rodzinnego gotowania we własnych kuchniach! – komentuje Ewelina Poźniak, Starszy Specjalista ds. Żywienia i Komunikacji Nestlé Nutrition. Zebrane przepisy prezentują produkty Nestlé Nutrition w zupełnie nowym świetle – jako dania odpowiednie na każdą porę dnia, dla dzieci i dorosłych; nie tylko jako gotowe produkty, ale także jako składniki złożonych, kreatywnych przepisów – dodaje. 

Nestlé Nutrition towarzyszy rodzicom i ich pociechom od początku ciąży, przez pierwsze wspólne dni i miesiące, aż do końca trzeciego roku życia, pomagając zapewnić najmłodszym zdrowy start w przyszłość. Produkty Nestlé Nutrition pomagają w tworzeniu zbilansowanej diety dla najmłodszych, a program dla rodziców Nestlé Baby&Me to kompendium wiedzy na temat przebiegu ciąży, prawidłowego żywienia najmłodszych oraz opieki nad nowym członkiem rodziny od pierwszych dni życia.