Sort by
Sort by

Lekkoatletyka dla każdego w JarosławcuW dniu 2 lipca, w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”, zorganizowaliśmy wspólnie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki event na plaży w Jarosławcu nad morzem. W specjalnym miasteczku lekkoatletycznym uczestnicy wzięli udział m.in. w biegu na 30m po bieżni, biegu płotkarskim po piasku czy rzucie Vortexem do celu. Na wydarzeniu nie zabrakło znanych gwiazd lekkoatletycznych: mistrza olimpijskiego z Sydney w rzucie młotem – Szymona Ziółkowskiego oraz wielokrotnego Mistrza Polski w biegu na 400m – Tomasza Czubaka. Po zaliczeniu przez uczestników stref miasteczka, otrzymywali oni nagrody od naszej firmy: medale oraz dyplomy. Dodatkowo ufundowaliśmy specjalne upominki: paletki z logo Nestlé i Lekkoatletyka dla każdego (konkurencje indywidualne) oraz ręczniki plażowe (konkurencje rodzinne).

Dzięki wsparciu naszego Działu Żywienia wszyscy odwiedzający mogli sprawdzić poziom nawodnienia organizmu za pomocą specjalnej aplikacji. Ekspert Nestlé – Blanka Mellova, udzielała chętnym porad z zakresu prawidłowego odżywiania i nawodniania. Po mimo bardzo wietrznej pogody na plażyJ nasze stoisko odwiedziło około 200 dzieci i dorosłych.

Następne wydarzenie w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego 17 sierpnia w Międzyzdrojach, na które już dziś zapraszamy!.