Sort by
Sort by

Małe uszko, duża sprawa. Przyłącz się do świątecznej akcji WINIARY na Facebooku i wesprzyj dzieci z kaliskiego Domu Dziecka

Marka WINIARY zainicjowała akcję, dzięki której wszyscy możemy sprawić, że dla dzieci z Domu Dziecka w Kaliszu tegoroczne święta będą radosne. Wystarczy ulepić na Facebooku wirtualne uszko, by powiększyć fundusz na ten szczytny cel. Jedno uszko to 1 złotówka, którą marka WINIARY przekaże dzieciakom! Do dzieła! Lepmy uszka i zbierzmy jak najwięcej!

Choć okres przedświąteczny to dla wielu osób czas wytężonej pracy, w gorączce przygotowań do świąt warto znaleźć chwilę, aby wspomóc tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Marka WINIARY przygotowała specjalną aplikację, dzięki której jest to możliwe. Zapraszamy do lepienia wirtualnych uszek − małych pierożków służących dużej sprawie!

O ile przygotowanie prawdziwych uszek do wigilijnego barszczu wymaga wprawy i jest dosyć czasochłonne, ulepienie uszka wirtualnego zajmie zaledwie chwilę. Wystarczy włączyć komputer, zalogować się na Facebooku, otworzyć aplikację „Uszka do góry” i kilkoma kliknięciami ulepić wirtualne uszko. To naprawdę proste.

Każdy z tych maleńkich wirtualnych pierożków to jedna złotówka dla dzieci. Jeśli codziennie ulepimy jedno uszko, a także zachęcimy rodzinę i znajomych, żeby włączyli się do akcji, pierożków uzbiera się wystarczająco dużo. Im więcej uszek wspólnie ulepimy, tym więcej funduszy zbierzemy, a dzieci z Domu Dziecka w Kaliszu będą miały radosne święta.

Uszka do góry! Razem damy radę!

Za przebieg akcji odpowiedzialna jest agencja Lemon Sky Sp. z o.o.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku.