Sort by
Sort by

Mamy wyniki głosowania!

Internauci zadecydowali – w Hajnówce, Markach, Pabianicach oraz 13 innych lokalizacjach powstaną siłownie terenowe ufundowane  w ramach programu „Nestlé porusza Polskę” zorganizowanego z okazji 150-lecia działalności firmy. W ogólnopolskim plebiscycie Nestlé konkurowało ze sobą aż 710 lokalizacji w całej Polsce.

Gdzie powstaną siłownie?

Na początku lipca zakończyło się wielkie głosowanie na stronie NestlePorusza.pl, w którym wyłącznie od aktywności internautów zależało, gdzie powstanie 16 siłowni terenowych ufundowanych w ramach jubileuszowego programu „Nestlé porusza Polskę”.

Dzięki zaangażowaniu internautów, już od końca listopada mieszkańcy wybranych gmin będą mogli aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Pełna lista lokalizacji, które uzyskały największą ilość głosów:

Buczyna, woj. dolnośląskie
Golub-Dobrzyń, woj. kujawsko-pomorskie
Królówka, woj. małopolskie
Purda, woj. warmińsko-mazurskie
Hajnówka, woj. podlaskie
Ruda- Kolonia, woj. lubelskie
Borków, woj. świętokrzyskie
Marki, woj. mazowieckie
Paniówki, woj. śląskie
Handzlówka, woj. podkarpackie
Rzymkowice, woj. opolskie
Olszowa, woj. wielkopolskie
Nowogród Bobrzański, woj. lubuskie
Pabianice, woj. łódzkie
Dzierzgoń, woj. pomorskie
Myślibórz, woj. zachodniopomorskie

 – Gratulujemy zwycięskim gminom! Plebiscyt cieszył się ogromny zainteresowaniem, co utwierdza nas w przekonaniu, jak duże jest zapotrzebowanie na budowę ogólnodostępnych siłowni plenerowych oraz jak bardzo są potrzebne inicjatywy takie jak „Nestlé porusza Polskę”. Cieszymy się, że Polacy chcą ćwiczyć i spędzać aktywnie czas, a my budując siłownie na świeżym powietrzu wspieramy ich w tym – mówi James Knott, Lider inicjatywy "Nestlé porusza Polskę",  Dyrektor ds. Rozwoju Kategorii Produktów i Kanałów Sprzedaży Nestlé Polska S.A.

„Nestlé porusza Polskę”

Program został ogłoszony w lutym 2016 roku z okazji 150-lecia istnienia firmy Nestlé. W pierwszym etapie, gminy z całej Polski zgłaszały chęć udziału w konkursie i posiadania siłowni na swoim terenie. W kolejnym etapie, który trwał do 6 lipca internauci swoimi głosami zadecydowali, gdzie powstaną siłownie terenowe Nestlé.