Sort by
Sort by

Nestlé porusza Polskę

Rusz po nagrody!

5 maja ruszyła wielka loteria promocyjna w ramach programu „Nestlé porusza Polskę: Rusz po Nagrody!”. Do wygrania są karty upominkowe do sklepu Decathlon oraz rodzinne wyjazdy do ośrodka, w którym szkoleni są polscy olimpijczycy.  

Poznaj zasady i przekaż dalej!

Loteria trwa od 5 maja do 30 czerwca 2016 roku. Wystarczy w tym terminie dokonać jednorazowego zakupu produktów Nestlé za minimum 25 zł i zachować dowód zakupu. Marki objęte sprzedażą promocyjną to m.in. WINIARY, kawy NESCAFÉ, batony LION, KIT KAT, woda mineralna NESTLÉ PURE LIFE, lody KAKTUS, płatki NESTLÉ, NESQUIK, produkty dla dzieci i niemowląt GERBER JUNIOR i BOBO FRUT oraz sucha karma PURINA ONE. Następnie należy zarejestrować paragon na stronie www.NestlePorusza.pl.
Losowanie kart upominkowych do Decathlonu odbywa się raz w tygodniu, natomiast rodzinny wyjazd do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie można wygrać codziennie – każdy paragon ma szansę wygrać. Pierwsi zwycięzcy zostaną wyłonieni już z początkiem maja.

Nagrody

Do wygrania jest 80 kart upominkowych do sklepu Decathlon o wartości 1000 zł oraz łącznie 57 voucherów na rodzinny, trzydniowy wyjazd dla maksymalnie 4 osób do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, gdzie wspólnie będzie można spędzić aktywnie czas na basenie lub zrelaksować się podczas zabiegów odnowy biologicznej. Łączna pula nagród w loterii to ponad 330 000 zł!