Sort by
Sort by

Otworzyliśmy drzwi do fabryki w Kargowej!

Wspólnie z mieszkańcami Kargowej i okolic już po raz piąty braliśmy udział w Święcie Czekolady. Z tej okazji Nestlé przygotowało mnóstwo atrakcji m.in. zwiedzanie fabryki słodyczy i „Lekkoatletyczne miasteczko” zorganizowane w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!”.

W sobotę 20 czerwca, w godz. 9.00 – 12.00, swoje podwoje dla zwiedzających otworzyła nasza fabryka. To tu powstają doskonale wszystkim znane batony LION oraz wafelki PRINCESSA. Podczas Święta Czekolady można było nie tylko na własne oczy zobaczyć ich produkcję, ale również osobiście spróbować słodkości.

Film ze zwiedzania fabryki możecie obejrzeć tutaj

W niedzielę, 21 czerwca, na stadionie miejskim w Kargowej przy ulicy Sulechowskiej punktualnie o godz. 10:00 otworzyliśmy Miasteczko Lekkoatletyczne Nestlé w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!”. Doświadczeni trenerzy PZLA udowodnili dzieciom, że lekkoatletyczne dyscypliny takie jak bieg przez płotki, rzut oszczepem, sztafetę czy skok o tyczce są dostępne naprawdę dla każdego.A w czasie rodzinnych zawodów sportowych można było zawalczyć o tytuł Sportowej Rodziny Roku 2015.