Sort by
Sort by

Świąteczna akcja WINIARY: zajrzyj do Księgi Świątecznych Pomysłów i ulep z nami wirtualne uszka – każde uszko to złotówka dla dzieci z domu dziecka

Boże Narodzenie poprzedzają zwykle bardzo staranne, długotrwałe i wymagające dużego nakładu pracy przygotowania. Świąteczna akcja WINIARY pomoże uporać się z niełatwymi zadaniami, jakie czekają nas w ciągu najbliższych kilku tygodni. Księga Świątecznych Pomysłów (www.pomyslnaswieta.pl) ułatwi zaplanowanie pracy, znajdzie się też w niej moc pomysłów na świąteczne potrawy i efektowne przystrojenie mieszkania, a dzięki aplikacji „Uszka do góry” możemy wspólnie wspomóc podopiecznych Domu Dziecka w Kaliszu.

Idą święta...

Boże Narodzenie to w polskiej tradycji najbardziej uroczyste święta, na które wszyscy czekamy z utęsknieniem. To czas wyjątkowy i magiczny, czas rodzinnych spotkań, dzielenia się opłatkiem, pięknych prezentów pod choinką i wspaniałych zapachów roznoszących się po całym domu. Przygotowania ruszają pełną parą już na wiele dni przed Wigilią. Sprzątanie, zakupy, dekorowanie mieszkania, ubieranie choinki, pakowanie prezentów, gotowanie... Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Co zrobić, aby tegoroczne święta miały wyjątkową oprawę, a przygotowania do nich przebiegły spokojnie i radośnie?

Księga Świątecznych Pomysłów na gorączkę przedświątecznych przygotowań

Z początkiem grudnia ruszyła świąteczna akcja WINIARY. Na stronie www.pomyslnaswieta.pl na wirtualnych kartach Księgi Świątecznych Pomysłów przez trzy tygodnie będą się pojawiać porady związane z przygotowaniami do świąt. W zakładce Świąteczna kuchnia znajdą się przepisy nie tylko na tradycyjne dania, ale i na mniej znane, które wzbogacą i uatrakcyjnią świąteczne menu. Jeśli ktoś ma dodatkowe kulinarne wątpliwości może o nie zapytać poprzez specjalny formularz. Inspiracji do ciekawego udekorowania mieszkania czy oryginalnej stylizacji wigilijnego stołu można poszukać
w zakładce Choinka i dekoracje, a podpowiedzi, jak samodzielnie zrobić niebanalny prezent pod choinkę i pięknie go zapakować, w zakładce Prezenty. Księga to także źródło wiadomości i ciekawostek na temat tradycji i obyczajów związanych z obchodami świąt Bożego Narodzenia w różnych miejscach na świecie.

Bardzo pomocny w zaplanowaniu przedświątecznych działań okaże się niewątpliwie obejmujący trzy tygodnie kalendarz, wskazujący, co trzeba danego dnia zrobić, aby nie zostawić wszystkiego na ostatnią chwilę. Ten plan pracy można wydrukować, umieścić w widocznym miejscu, a potem wystarczy ściśle trzymać się harmonogramu, aby przygotowania do świąt były samą przyjemnością.

Uszka nie tylko do wigilijnego barszczu

Tradycyjną wigilijną zupą jest niewątpliwie barszcz czerwony. W tym roku uszka będziemy lepić jednak nie tylko do barszczu, ale też... dla dzieci z Domu Dziecka w Kaliszu. Dzięki specjalnej aplikacji na Facebooku „Uszka do góry” każdy może codziennie ulepić świąteczne uszko i zachęcić do lepienia swoich znajomych. Każde ulepione uszko to 1 złotówka dla dzieci. Przyłącz się więc do akcji i namów do tego innych!

Świąteczna akcja WINIARY będzie wspierana w internecie w wyszukiwarce Google, na YouTube i na Facebooku. Ponadto 4 grudnia ruszyła także kampania banerowa na największych portalach informacyjno-lifestylowych i kulinarnych, takich jak Onet.pl, gotujmy.pl, wizaz.pl czy polki.pl.

 ***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku.