Sort by
Sort by

Owsiana Przekąska NESVITA - nowy format przekąski dla dorosłych. Na spokojnie. Zjedz i działaj.

Marka NESVITA wprowadza na rynek nowy, pożywny rodzaj przekąski dla dorosłych. Owsiana Przekąska NESVITA to połączenie płatków owsianych, owoców oraz wartościowych dodatków, zamknięte w szklanym słoiczku. Produkt jest dostępny w trzech wariantach smakowych i doskonale sprawdzi się jako gotowa propozycja na drugie śniadanie czy przekąska podczas intensywnego dnia.

Owsiana Przekąska NESVITA
Powrót do informacji prasowych

Polacy chętnie sięgają po przekąski, jednak często są to produkty o niskiej wartości odżywczej. Owsiana Przekąska NESVITA to idealna alternatywa, która jest źródłem błonnika i nie zawiera dodatku cukru1, a dodatkowo łączy w sobie wygodę, smak i przyjemność jedzenia.

W każdym słoiczku Owsianej Przekąski NESVITA znajdują się duże płatki owsiane, pyszne owoce i wartościowe dodatki - w zależności od wariantu smakowego może być to siemię lniane, płatki kokosa czy quinoa. Odpowiednia kompozycja składników i gęsta konsystencja przekąski zapewniają przyjemność z jedzenia, a sposób spożycia – na spokojnie, łyżeczka po łyżeczce, pomaga spojrzeć z dystansem na otoczenie. Nowość idealnie sprawdzi się jako propozycja na drugie śniadanie, przekąska w pracy lub w domu. Dzięki wygodnemu opakowaniu Owsianą Przekąskę można w łatwy sposób zabrać ze sobą wszędzie - aby w dowolnym momencie móc cieszyć się smaczną, wartościową przekąską i pozwolić sobie na chwilę przerwy podczas aktywnego dnia.

Przek%C4%85ska%20NESVITA%20Truskawka%20z%20nut%C4%85%20wanilii%20i%20quinoa.png

 „Owsiana Przekąska NESVITA to produkt, który nie tylko jest doskonałą alternatywą dla słonych i słodkich przekąsek, ale także pozwala na moment wyciszenia w ciągu dnia, ponieważ naszą owsiankę konsumuje się „na spokojnie”. Przerwa z Owsianą Przekąską NESVITA może być dla nas wartościową chwilą na uspokojenie myśli podczas codziennych, intensywnych aktywności oraz inspiracją do dalszego działania” – podkreśla Katarzyna Grzesiuk, Product Manager NESVITA, Nestlé Polska.

Nowości NESVITA towarzyszy hasło „Na spokojnie. Zjedz i działaj”, które nawiązuje do uważnego spożywania posiłku i czerpania przyjemności z trwającej przerwy. W myśl tej idei marka realizuje także swoją kampanię digital oraz outdoor. Do emisji trafił spot z dominującym motywem kłosów owsa, które nie tylko podkreślają kluczowy składnik produktu, ale także nawiązują do znaczenia wyciszającego rytuału.

Owsiana Przekąska NESVITA jest dostępna w trzech wariantach smakowych: mango-kokos, truskawka-wanilia i figa-siemię lniane, a każdy z nich został zapakowany w słoiczek pochodzący w 20% ze szkła z recyklingu. Konsumenci mogą znaleźć produkty w sprzedaży stacjonarnej oraz online. 

1Zawiera tylko naturalnie występujące cukry.