Sort by
Sort by

Roślinny Sensational Burger na stacjach BP

Każdy kierowca czy pasażer, odwiedzający kawiarnie Wild Bean Cafe na stacjach BP, może cieszyć się pysznym, bezmięsnym posiłkiem w postaci Sensational Burgera, czyli burgera GARDEN GOURMET. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom osób podróżujących, które mają ochotę zjeść smacznie i roślinnie. 
Roślinny Sensational Burger na stacjach BP
Powrót do informacji prasowych

Dla wszystkich, którzy szukają bezmięsnego posiłku w trakcie podróży będzie to dobra wiadomość – na stacjach BP w Wild Bean Cafe jest dostępny Sensational Burger, będący doskonałą propozycją zarówno dla osób wybierających na co dzień wegetariańskie potrawy, jak również jedzących mięso. Burger GARDEN GOURMET bazuje w 100% na białku roślinnym, a jego soczysty smak i wyjątkowa tekstura łudząco przypominają wołowinę. Sensational Burger, dostępny w kawiarniach Wild Bean Cafe z serem i aromatycznym sosem, w zależności od preferencji konsumenta może być skomponowany również ze świeżymi warzywami, co stanowi prawdziwą ucztę dla podniebienia.

- Współpraca z siecią stacji BP i obecność w kawiarniach Wild Bean Cafe pozwalają nam odpowiedzieć na potrzeby podróżujących i zaoferować alternatywę dla posiłku mięsnego. Burger GARDEN GOURMET to doskonała propozycja dla osób, które nie jedzą mięsa lub je ograniczają i nie chcą rezygnować ze swoich nawyków podczas wyjazdu. Sensational Burger jest pożywną wersją klasycznego burgera wołowego oraz dowodem na to, że „szybkie jedzenie”, po które sięgamy w trasie, może być roślinne i smaczne – komentuje Małgorzata Cholińska, Junior Product Manager z dywizji Nestlé Professional.

W Polsce na stacjach BP działa ponad 529 kawiarni Wild Bean Cafe. Dostępność oferty roślinnej jest dla gości niezwykle istotna – w naszym kraju wegetarianizm lub weganizm deklaruje 10 procent społeczeństwa między 18. a 65. rokiem życia*. Ponadto coraz więcej osób wybiera żywienie semi-wege, które opiera się przede wszystkim na potrawach bezmięsnych i umiarkowanym spożyciu produktów pochodzenia zwierzęcego. Mając na uwadze preferencje społeczne, marka GARDEN GOURMET przedstawia alternatywy dla mięsa i ich wielostronne zalety.

Sensational Burger jest dostępny we wszystkich kawiarniach Wild Bean Cafe na stacjach BP. Miłośnicy kuchni roślinnej znajdą go także w sprzedaży detalicznej. W Polsce, w ofercie marki GARDEN GOURMET znajdują się również m.in.: Wegański Falafel, Wegańskie Fileciki, Klopsiki Warzywne, Fileciki Roślinne i Wegański Kotlet Mielony. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.gardengourmet.pl/

*raport "Jak odżywiają się Polacy?", opracowany przez Kukuła Healthy Food 2023