Sort by
Sort by

W Kargowej Nestlé zbudowało plenerową siłownię

Plac treningowy Kargowa
Powrót do informacji prasowych

Od stycznia mieszkańcy Kargowej mogą korzystać z nowej plenerowej siłowni, która powstała dzięki Nestlé. To kolejna tego rodzaju inwestycja firmy w lepszą kondycję mieszkańców lokalnej społeczności.

Dzięki Nestlé mieszkańcy Kargowej zyskali nowe miejsce do aktywnego spędzania czasu i dbania o swoją kondycję. Przy ulicy Łąkowej firma wybudowała siłownię plenerową, z której korzystać mogą wszyscy chętni. Czekają na nich profesjonalne urządzenia do ćwiczeń: orbitrek, rower czy wioślarz.

W ten sposób Nestlé wspiera lokalne społeczności w miejscach, gdzie znajdują się zakłady produkcyjne firmy. Poprzednia siłownia powstała w Rzeszowie, a kolejna planowana jest w Kaliszu. Budując siłownie plenerowe, firma chce pomóc mieszkańcom w prowadzeniu zdrowszego i pogodniejszego stylu życia oraz przyczynić się do podnoszenia jego jakości.

Już wcześniej Nestlé podejmowało podobne inicjatywy. Dzięki firmie – w ramach konkursu Nestlé Porusza Polskę, powstało ponad 30 siłowni plenerowych w różnych lokalizacjach. Sprzęt do ćwiczeń stanął w tych, które otrzymały największą liczbę głosów oddanych przez mieszkańców gmin uczestniczących w akcji.

Dokumenty:

Załączniki: