Sort by
Sort by

Dla kotów

Gourmet

Gourmet

Gourmet - wyjątkowe smaki dla Twojego kota. Smaki, którym nie można się oprzeć. Karma Gourmet to doskonały smak, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych kotów. Doskonałe składniki przyrządzone na wiele sposobów. Twój kot nigdy się nie znudzi.

 

 
Purina One

Purina One

Produkty PURINA ONE zostały specjalnie opracowane przez dietetyków i lekarzy weterynarii, tak aby wspomóc rozwój Twojego kota na każdym etapie jego życia. Z upływem czasu wymagania żywieniowe Twojego kota będą się zmieniać w zależności od wieku, stylu i warunków życia. Dzięki PURINA ONE znajdziesz odpowiednią karmę dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojego kota.

 

PRO PLAN

PRO PLAN®

PRO PLAN® jest pełnoporcjową i zbilansowaną karmą dla kotów, która dostarcza im najwyższej jakości składników odżywczych o naukowo udowodnionych benefitach zdrowotnych na każdym etapie jego życia. Karmy PRO PLAN® zostały opracowane z dokładnie wyselekcjonowanych, łatwych do strawienia, najwyższej jakości składników.

 
Felix

Felix

Aby zaspokoić wysokie wymagania wszystkich sprytnych kotów, takich jak FELIX, mamy gamę produktów, którym nie można się oprzeć: smaczne dania, które wyglądają, jak jedzenie, które mógłbyś przygotować sam, lub inne, które zaskakują pysznymi galaretkami. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i przyłączyć się do zabawy.

 

Friskies

Friskies

Niepowtarzalna osobowość Twojego kota wnosi do Twojego domu coś wyjątkowego, dodając Ci energii, radości i rodzinnego ciepła.

 

 
Cat Chow

Cat Chow

Naturalny wybór niesamowitych kotów Niezależnie od tego czy poszukujesz odpowiedniej diety dla swojego nowego kocięcia, czy pokarmu dostosowanego do specjalnych potrzeb Twojego kota, nasze najwyższe standardy kontroli jakości pozwolą Twojemu kotu czerpać radość z codziennego pysznego i zdrowego posiłku.