Sort by
Sort by

Konferencja we Wrocławiu połączyła pokolenia NHW

22 listopada 2014 roku we Wrocławiu odbyła się V Konferencja „Żywienie, zdrowie i choroby”. Udział w niej wzięli profesorowie, lekarze i dietetycy z całej Polski, w tym także Agnieszka Piskała – koordynator projektu Natalia Honorata Witalna NHW Nestlé. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć również laureatów konkursu NHW. Wydarzeniu patronowała firma Nestlé. 

zywienie-baner114%20(1)aaaa.jpg 

Doświadczeni żywieniowcy i lekarze oraz młodzi dietetycy spotkali się na sobotniej konferencji w Hali Stulecia we Wrocławiu, by porozmawiać o wpływie żywienia na zdrowie i choroby człowieka. Wśród nich znaleźli się także zwycięzcy konkursu NHW. Laureatka I edycji z 2012 r. - Ewa Tomczyk już pewnie odnajduje się w żywieniowej branży i procuje jako dietetyk. Wojciech Pajerski zakończył studia na kierunku dietetyka oraz biologia i rozwija swoją pasję, pobudzoną dzięki konkursowi NHW, którego w tym roku został laureatem. W towarzystwie Agnieszki Piskały zgłębiali oni tajniki wiedzy żywieniowej, które bez wątpienia wykorzystają w swojej zawodowej karierze.

Prelekcje naukowców i praktyków dotyczyły zagadnień związanych z miejscem dietetyka we współczesnej ochronie zdrowia, niedożywieniem człowieka, czy wpływem jedzenia na leczenie ciężkich chorób. Doświadczeni dietetycy dzielili się wiedzą i wynikami badań z młodym pokoleniem. Ci ostatni przedstawili swoje prace w ostatniej, konkursowej sesji.

Obecność przedstawicieli projektu Natalia Honorata Witalna NHW na tegorocznej konferencji „Żywienie, zdrowie i choroby” pozwoliło nawiązać jeszcze głębsze relację ze środowiskiem Key Opinion Leaders. Obecność w dietetycznym świecie, to największy sukces firmy Nestlé, która dzięki niej postrzegana jest, jako pełnoprawny członek dyskusji w żywieniowej branży.

cam00094.jpg