Sort by
Sort by

Konkurs „Laureaci inspirują!”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu żywieniowego Nestlé dla przyszłych dietetyków oraz osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem!
Na autorów 10 najlepszych prac czekają m.in.: 

  • praktyka w Centrum ds. Żywienia Nestlé Polska S.A.
  • studia podyplomowe z zakresu żywienia człowieka
  • udział w konferencji żywieniowej
Celem projektu, realizowanego w ramach strategii Nestlé Nutrition, Health & Wellness (NHW) popularyzującej prawidłowe żywienie, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie, jest wsparcie młodych żywieniowców w pierwszych krokach ich kariery zawodowej.

Celem konkursu jest również wsparcie wydziałów kształcących w obszarach żywienia, zdrowia i technologii żywności w realizacji ich projektów dydaktycznych. Ten, którego studenci uzyskają łącznie najwięcej punktów z ocen prac konkursowych, otrzyma grant naukowy o wartości 15 tys. zł

Partnerami Projektu są Polskie Towarzystwo Dietetyki oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Kierunków Rolniczych i Nauk Pokrewnych IAAS Polska


Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny tutaj.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na facebook.com/NestlePolskaNHW oraz YouTube.com, a także na plakatach dostępnych na uczelniach w całej Polsce.

***
Ogólnopolski projekt żywieniowy Nestlé jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z obszarów zdrowia i prawidłowego odżywiania. Inicjatywa ma na celu praktyczne przygotowanie do podjęcia pracy, wsparcie rozwoju i kariery zawodowej przyszłych specjalistów ds. żywienia.  Projekt realizowany jest od 2012 roku. W I edycji wzięli udział studenci kierunków związanych z żywieniem i zdrowiem człowieka z uczelni w całej Polsce. Ich zadaniem było opracowanie planu odżywiania dla obserwowanej za pośrednictwem Facebooka wirtualnej postaci – Natalii Honoraty Witalnej. Młodzi specjaliści przysłali łącznie ponad tysiąc stron zaleceń żywieniowych dla avatara projektu. Inicjatywie towarzyszyły spotkania ze specjalistami ds. żywienia z Nestlé Polska S.A. na polskich uczelniach.