Sort by
Sort by

Nestlé Polska zaprasza na warsztaty w ramach Akademii Technicznej dla Kobiet

Nestlé Polska zaprasza na bezpłatne warsztaty studentki i absolwentki kierunków technicznych (do 3 lat po ukończeniu studiów) zainteresowane rozwojem kariery i poszukujące inspiracji zawodowych. Ich mentorkami i trenerkami są ekspertki z zakładów produkcyjnych Nestlé w całej Polsce. 
Powrót do informacji prasowych

Program jest częścią długoletniej inicjatywy skierowanej do osób wchodzących na rynek pracy: Nestlé Needs YOUth i jest realizowany w ramach trwającego właśnie Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. 

- Akademia Techniczna dla Kobiet ma na celu wsparcie młodych, ambitnych inżynierek, umożliwiając im praktyczne rozwijanie kompetencji technicznych cenionych na rynku pracy – mówi Katarzyna Szamotulska, Kierownik Działu Szkoleń, Rekrutacji i Rozwoju Nestlé w Polsce.

Akademia Techniczna dla Kobiet ma bardzo praktyczny charakter: to cykl warsztatów nastawionych na ćwiczenia i rozwiązywanie biznes case’ów obejmujących symulacje rzeczywistych problemów. W programie są m.in. zajęcia z zakresu metodologii Total Performance Management (TPM), metod poszukiwania przyczyn źródłowych, przywracania warunków podstawowych maszynom wykorzystywanym w przemyśle spożywczym, bezpieczeństwa maszyn, w tym metodyki analizy ryzyka Zero Access, stosowania wskaźników operacyjnych do monitorowania procesu produkcyjnego, budowania wiedzy technicznej zespołu produkcji.

Warsztaty będą odbywać się w maju i czerwcu. Udział w programie jest bezpłatny, a jego formuła – zdalna. Aby aplikować do programu, należy do 23 maja br. zgłosić się poprzez stronę: https://www.pracuj.pl/praca/technical-women-academy-on-line-05-06-2022-dolnoslaskie,oferta,9039706
Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.