Sort by
Sort by

Princessa

banner princessa
princessa-logo-round_0.png

PRINCESSA

PRINCESSA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wafelków istniejąca już od prawie 40 lat i utrzymująca pozycję jednego z liderów rynku. PRINCESSA to połączenie kruchych listków waflowych przełożonych puszystym kremem, w towarzystwie delikatnej czekolady i innych pysznych dodatków. W jej portfolio znajdziemy wafelki dla każdego i na każdą okazję.

Dla konsumentów, którzy potrzebują dłuższego delektowania się smakiem mamy linię produktową PRINCESSA Longa, a dla tych poszukujących niezwykłych wrażeń smakowych linię PRINCESSA Intense, która zaskakuje oryginalnymi wariantami, wyjątkową kremowością nadzienia i chrupiącymi dodatkami.

W naszej ofercie mamy również warianty nieoblane czekoladą jak PRINCESSA Zebra. PRINCESSA przygotowała również odpowiedź na rosnącą potrzebę kupowania „na później”, oferując multipacki.

Wyjątkowa przyjemność, jaką daje PRINCESSA, pozwala na chwilę się zatrzymać i spojrzeć na świat z innej perspektywy. PRINCESSA pomaga na nowo dostrzegać przyjemności, które na co dzień przestajemy zauważać. 

PRINCESSA Longa

PRINCESSA Intense

PRINCESSA B&W

PRINCESSA Multipack

Masz pytania? Skontatuj się z Serwisem Konsumenta

Połącz się z nami