Sort by
Sort by

Princessa

banner princessa
princessa-logo-round_0.png

PRINCESSA

PRINCESSA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wafelków, która oferuje przyjemność w Polsce już od ponad 40 lat.

Wafelki PRINCESSA są wypiekane w naszej fabryce słodyczy w Kargowej, w województwie lubuskim,  która zatrudnia przez cały rok około 650 osób. W ten sposób przyczyniamy się do lokalnego zatrudnienia, a jednocześnie staramy się dbać o naszych pracowników. Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa pracy, które jest dla nas priorytetem, oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji, co idzie w parze ze rozwojem kariery i wzrostem wynagrodzenia.

Dbamy o jakość naszych produktów, dlatego starannie dobieramy dostawców surowców. Jako marka lokalna, Princessa wierzy, że aby osiągnąć idealny smak, potrzebne są składniki, po które często nie musimy daleko sięgać. Dlatego do produkcji naszych wafelków Princessa preferujemy mleko i mąkę z Polski. W ostatnich 5 latach nasze dostawy tych surowców w 100% pochodziły od polskich dostawców*.

W Nestlé przywiązujemy dużą uwagę do zasad zrównoważonego rozwoju, dlatego w Kargowej, gdzie powstają wafelki Princessa monitorujemy i ograniczamy ilości zużywanej wody i energii. W latach 2013-2023 zredukowaliśmy zużycie wody o 18% i energii o 19%. W trosce o środowisko planujemy kolejne inwestycje w fabryce prowadzące do oszczędności w tym zakresie.

*W latach 2018-2023 100% dostaw mleka i mąki pochodziło od polskich dostawców.

PRINCESSA Longa

PRINCESSA Intense

PRINCESSA B&W

PRINCESSA Multipack

Połącz się z nami