Sort by
Sort by

Nestlé Polska Idealnym Pracodawcą 2013

Firma Nestle Polska otrzymała Złotą Statuetkę Idealnego Pracodawcy według Studentów w kategorii Nauki Ścisłe. Została również wyróżniona w kategorii Medycyna i Farmacja. 

14 maja 2013 roku studenci przyznali nagrody firmom uznanym za Idealnych Pracodawców w 2012 roku. Zwycięzcy zostali wybrani na podstawie badania Universum Student Survey skierowanego do studentów różnych kierunków studiów. Pracodawcy mogą dowiedzieć się na jego podstawie, jak są postrzegani wśród potencjalnych, przyszłych kandydatów na rynku pracy. 

Badanie to cieszy się dużą popularnością, a ankieta w tym roku została wypełniona przez ponad 25 000 respondentów. Najlepsi polscy pracodawcy zostali wyłonieni w 7 kategoriach: Biznes, IT, Inżynieria, Nauki Ścisłe, Nauki Humanistyczne, Medycyna i Farmacja oraz Prawo. 

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy wzięli udział w badaniu oraz pracownikom, którzy swoją codzienną postawą budują pozytywny wizerunek naszej firmy. Efektem naszych wspólnych starań jest tytuł Idealnego Pracodawcy.