Sort by
Sort by

Poznaj finalistów Nestlé CSV Prize 2018

 
 


Spośród ponad 1000 zgłoszeń, sześciu finalistów zostało wybranych do nagrody Nestlé Tworzenie Wspólnej Wartości w 2018 roku.

Wybitne, innowacyjne działania społeczne finalistów są związane z rosnącą potrzebą prawidłowego odżywiania, problematyką bezpieczeństwa wody oraz rozwojem obszarów wiejskich, co wpisuje się w cel Nestlé, jakim jest podnoszenie jakości życia i dążenie do lepszej przyszłości.

Finaliści konkursu wezmą udział w dwudniowym obozie szkoleniowym realizowanym wraz z partnerem Nestlé – firmą Ashoka, wiodącą, międzynarodową organizacją innowatorów społecznych. W kolejnym etapie finaliści zaprezentują swoje pomysły na żywo podczas forum CSV 2018 w Brazylii.

Zwycięzca zostanie ogłoszony 16 marca i otrzyma nagrodę w wysokości 500 000 CHF. Środki zostaną przeznaczone na wsparcie finansowe inicjatywy i mentoring w celu zwiększenia skali i korzyści dla społeczeństwa.

Kto będzie kolejnym wielkim innowatorem zrównoważonego rozwoju? Relacja i wyniki na żywo na stronie Ashoka na Facebooku 16 marca od 17:10 GMT-3 (21:10 CET).

Dowiedz się więcej o naszych sześciu finalistach

Dołącz do rozmowy #CSVprize #SharedValue