Sort by
Sort by

Najczęściej zadawane pytania

Girl on the phone


Masz pytania?

Niezależnie, czy masz pytania dotyczące procesu rekrutacji, czy też masz problemy z witryną, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Przejrzyj niektóre z najczęściej zadawanych pytań.

 

 

 

Kultuta organizacyjna w Nestlé

Nasza kultura opiera się na wartościach zakorzenionych w szacunku. W Nestlé promujemy inkluzywne środowisko pracy, które jest elastyczne, otwarte i dynamiczne. W tych krótkich filmach nasi pracownicy omawiają, co nasza kultura oznacza dla nich.

Nasze podejście do elastycznej pracy różni się w zależności od lokalizacji i rynku. Koncentrujemy się na efektywności, a nie na czasie i miejscu. Dla nas elastyczna praca oznacza wykorzystanie różnych systemów pracy, technologii i elastycznego  podejścia w celu maksymalizacji wydajności i stworzenia przyjaznego miejca pracy.

Oferujemy wiele dodatkowych benefitówi,  związane ze zdrowiem, dobrym samopoczuciem, edukacją i finansami.  Możesz skorzystać z planów oszczędnościowych, ubezpieczeń, pożyczek oraz zniżek na produkty Nestlé. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: https://www.nestle.pl/jobs/working-at-nestle

Twój ubiór będzie zależał od objętego przez Ciebie stanowiska. Podczas procesu rekrutacji zapytaj swojego rekrutera o to, jaki strój jest odpowiedni dla danego stanowiska.

 Do naszego biura możesz zabrać swojego psa, po uprzednim spotkaniu psa z psim behawiorystom.

Oferujemy pracownikom wsparcie w dbaniu o zdrowie poprzez edukację, podnoszenie świadomości na tematy takie jak zdrowie psychiczne, odżywianie, sen i aktywność fizyczna oraz dostęp do różnorodnych programów, aktywności i klubów na poziomie lokalnym.

Naszym celem jest stworzenie miejsc pracy, w których każdy czuje się szanowany.  Każdy z naszych rynków ma plan działań dotyczących różnorodności i inkluzywności, który ma na celu zapewnienie równych szans dla wszystkich. Dowiedz się więcej na naszej stronie dotyczącej Różnorodności i Inkluzji

 

Kariera w Nestlé

 Zachęcamy pracowników do ciągłego podnoczenia swoich kwalifikacji. Dlatego zapewniamy dostęp do plaformy szkoleniowej oraz do wewnętrznych i zewnętrznych trenerów, którzy pomogą Ci osiągnąć kolejne etapy w Twojej karierze.

W naszej organizacji dostępne są liczne możliwości rozwoju, które pozwalają Ci poznawiać stanowiska zgodne z Twoimi aspiracjami zawodowymi. Jesteśmy globalną firmą, w której możesz zdobyć doświadczenie w różnych obszarach. Międzynarodowa współpraca jest dla nas naturalnym sposobem działania.

Zacznij od określenia obszar biznesu, który najbardziej Ci odpowiada, a następnie zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju zawodowego. Nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań otworzy przed Tobą wiele możliwości. Będziesz otrzymywał regularne wsparcie w postaci spotkań z managerem, coaching'u oraz feedbacku.

Zapewniamy profesjonalny coaching prowadzony przez wewnętrznych i zewnętrznych trenerów. Narzędzia i metodyki coachingowe są  dostępne dla wszystkich pracowników dzięki szkoleniom i codziennym praktykom.

W zależności od programu rozwoju, możemy zaoferować zewnętrzne kursy, o których możesz porozmawiać z Twoim przełożonym. Wiele naszych szkoleń odbywa się wewnętrznie, często z udziałem zewnętrznych trenerów. Wierzymy, że większość nauki odbywa się poprzez doświadczenie i relacje zawodowe, a szkolenia stanowią jedynie 10% procesu uczenia się.

 

Praca w Nestlé

Szukamy ludzi, podzielają nasze wartości, które, opierają się na współpracy, innowacyjności i szacunku. Nasi pracownicy są pełni pasji, a ich motywacją  jest poprawa jakości życia ludzi. Ważna jest dla nas również na elastyczność, umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian oraz podejście inkluzywne.,  Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę Praca w Nestlé.

Odwiedź naszą stronę Wyszukaj oferty pracy, aby przefiltrować możliwości według słów kluczowych, kraju lub regionu, lokalizacji i obszaru kariery. 

Nowe stanowiska są udostępniane każdego dnia. Publikujemy oferty pracy tak szybko, jak tylko są dostępne. Regularnie odwiedzaj stronę Wyszukaj oferty pracy, aby zobaczyć nasze nowe możliwości i dołącz do naszej sieci talentów, aby otrzymywać spersonalizowane rekomendacje dotyczące pracy.

 

Aplikowanie do Nestlé

Rejestracja na naszej platformie pracy zajmuje około 10 minut. Im więcej informacji podasz, tym łatwiej będzie nam dopasować Cię do odpowiedniej roli. Aplikowanie  zajmuje około 10 minut i daje Ci możliwość dołączenia listu motywacyjnego oraz udzielenie odpowiedzi na pytania selekscyjne.

Będziesz mógł aplikować na ogłoszenia bez konieczności wprowadzania swoich danych za każdym razem. Będziesz również mógł aktualizować swoje dane w dowolnym momencie oraz zapisywać poprzednie wyszukiwania, aby mieć do nich szybki dostęp.

Przeszukaj oferty pracy w kategorii 'Otwarte stanowiska' i znajdź tę, która odpowiada Twoim umiejętnościom i doświadczeniu, a następnie kliknij przycisk 'Aplikuj'. Będziesz musiał/a przesłać kopię swojego CV. Możesz składać aplikacje zarówno z telefonu, jak i z komputera stacjonarnego.

Przesłanie CV jest konieczne podczas składania aplikacji na stanowisko w Nestlé. Pomaga nam to zrozumieć Twoje mocne strony i umiejętności.

Aby aplikować na stanowiska w Nestlé, musisz mieć utworzony profil na naszym portalu z ważnym adresem e-mail, numerem telefonu, pod którym można się z Tobą skontaktować oraz aktualnym CV. W przypadku niektórych stanowisk, moożesz zostać poproszony o przesłanie listu motywacyjnego.

Nie, aplikacje zbierane są tylko online.

Twoje dane będą widoczne tylko dla rekruterów Nestlé i przełożonego odpowiedzialnego za konkretne stanowisko, na które aplikujesz.

Kiedy Twoje dane zostaną zarejestrowane, otrzymasz potwierdzenie mailowe.

Tak, jeśli złożyłeś aplikację online i podałeś swój adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą drogą mailową. Upewnij się, że podany przez Ciebie adres e-mail jest poprawny i masz do niego regularny dostęp

Po zaaplikowaniu online, rekruter zweryfikuje Twoją aplikację. Jeśli Twoje kwalifikacje są zgodne z wymaganiami na danym stanowisku, skantaktuje się z Tobą drogą mailową lub telefoniczną. Upewnij się, że podany przez Ciebie adres e-mail i numer telefonu są poprawne.

Nie, ponieważ Twój adres e-mail służy za nazwę użytkownika.

 

Rekrutacja w Nestlé

Proces rekrutacji może się różnić w zależności od stanowiska, zazwyczaj obejmuje on etapy, które wyjaśniamy na stronie Rozpocznij swoją podróż z Nestlé. Odwiedź tę stronę, aby dowiedzieć się więcej o procesie rekrutacji i znaleźć wskazówki dotyczące aplikacji.

To zależy od stanowiska. Jeśli Twoja aplikacja zostanie wybrana do dalszego etapu, rekruter skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia kolejnych kroków. Rozmowy kwalifikacyjne mogą odbywać się przez telefon, wideo lub osobiście. Proces zostanie wyjaśniony przez rekrutera, który również poprowadzi Cię przez wszytskie etapy rekrutacji.

Tak. Doceniamy czas i wysiłek, jakie poświęcasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Będziemy Cię informować na bieżąco o statusie Twojej aplikacji i udzielimy informacji zwrotnej po rozmowie.

Tak. Nowe oferty są publikowane na bieżąco.  Możesz aplikować na kilka  stanowisk jednocześnie. Jednak aplikowanie na wiele stanowisk nie zwiększa Twoich szans na zatrudnienie. Skup się na aplikowaniu na stanowiska, które są zgodne z Twoimi kwalifikacjami.

Dowiedz się, więcej o naszych wartościach, projektach oraz rodzajów bizesu jakie mamy. Odpowiedź sobie na pytanie jakie są twoje mocne strony i co możesz wniść do zespołu. Znajdź więcej wskazówek. W przypadku testów upewnij się, że wykonujesz je w spokojnym środowisku, któe pozwoli Ci się skupić na zadaniu. 

Poinformuj o tym swojego rekrutera, a on pomoże Ci w dalszych krokach.

 

Praktyki w Nestlé

Mamy różne programy stażowe dostępne przez cały rok w poszczególnych lokalizacjach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę Studenci i Absolwenci. Możesz również szukać możliwości stażowych.

Praktyki w Nestlé dają Ci możliwość połączenia edukacji teoretycznej z praktycznym doświadczeniem w wybranej dziedzinie kariery. Będziesz mieć możlwiość rozwijania umiejętności prezentowania, analizy danych  i zarządzaniu projektami. Praktyki to również okazja do poznania praktykantów z całej Polski. Przez cały okres stażu będziesz mieć wsparcie doświadczonych członków zespołu.

Tak. Wszystkie nasze staże są płatne, także w krajach, gdzie nie jest to wymagane przez lokalne przepisy i regulacje.

Możesz znaleźć staże i aplikować, przeszukując naszą stronę Wyszukaj oferty pracy j. Możesz również zarejestrować się w naszej Sieci Talentów i dostosować swoje powiadomienia o pracy, aby być na bieżąco z nowymi możliwościami.

Wymagania wobec kandydatów będą się różnić w zależności od lokalizacji. Prosimy o zapoznanie się z opisem stanowiska, aby poznać szczegóły dotyczące wymagań.

Publikacja ofert pracy może się różnić w zależności od lokalizacji. Jeśli zarejestrujesz swój profil na naszej stronie kariery, powiadomimy Cię, gdy pojawią się nowe oferty staży i praktyk. Więcej infomacji na temat rekrutacji na staże i praktyki możesz znależć na naszych mediach społecznościowych: Instagram, Twitter, LinkedIn

Tak. Jednak zachęcamy studentów do aplikowania tylko na stanowiska, które ich interesują i są zgodne z ich kierunkiem studiów i doświadczaniem.

 

Problemy techniczne

Upewnij się, że załączasz swoje CV w odpowiednim formacie w sekcji profilu kandydata.

Przejdź na stronę Kariera i zaloguj się do systemu. Wybierz "Dostęp do mojego profilu kandydata" i wybierz odpowiednią opcję edycji.

Ponieważ różni dostawcy poczty używają różnych szerokości ekranów, informacje, które do Ciebie wysyłamy, mogą wyglądać, jakby nie były poprawnie sformatowane. Jeśli tak jest, sugerujemy zmianę ustawień w Twoim koncie e-mail. W Hotmailu przejdź do "Wybierz opcje", "Ustawienia wyświetlania poczty" i zmień szerokość linii na 132. W Yahoo przejdź do "Opcje poczty", "Preferencje ogólne" i zmień szerokość ekranu na 99.

Sprawdź wymagania systemowe. Aby system działał poprawnie konieczne może być  pobranie aktualizacji oprogramowania.