Sort by
Sort by

Niezwykła moc świeżo palonej kawy

ROASTELIER™ by NESCAFÉ – nasz autorski sposób na rzemieślnicze podejście do kawy
Roastelier by Nescafé
Stworzyliśmy autorski koncept palarni kawy – ROASTELIER™ by NESCAFÉ. Innowacyjne rozwiązanie, opracowane przez zespół NESTLÉ Professional, pozwala na bieżące wypalanie ziaren kawy w kawiarni, co pogłębia smak napoju i wyróżnia kawę na tle konkurencji.

ROASTELIER™ by NESCAFÉ został zaprojektowany z myślą o stworzeniu prostego i dostępnego procesu palenia kawy, który zadowoli najbardziej wymagających odbiorców. Nasza innowacyjna technologia umożliwia ustawienie parametrów maszyny według indywidualnych preferencji, które – dzięki możliwości wyboru różnych poziomów wypalania kawy – pozwolą na uzyskanie wyjątkowego smaku. ROASTELIER™ przygotuje zarówno wysokiej jakości kawę espresso, jak i dedykowaną alternatywnym metodom parzenia.

ROASTELIER™ by NESCAFÉ to innowacyjny, autorski koncept NESTLÉ Professional. Polega on na tym, że kawiarnia może wypalać kawę na bieżąco, dzięki czemu jest ona absolutnie świeża. Pozwala to podnieść jakość serwowanej kawy w danej kawiarni. Oprócz tego, lokal ma także szansę na stworzenie swojego autorskiego blendu. W ramach konceptu dostępne są różne kawy, które mogą być wypalane w odmiennych temperaturach, co daje nam duże możliwości, jeśli chodzi o blendowanie i kreowanie – zaznacza Daniel Alavi, Beverages Group Product Manager.

Nasze nowoczesne piece działają w oparciu o technologię INTELLIRoast™ i opracowane przez nas specjalne filtry. Unikalny system odprowadzania dymu zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby mógł być ustawiony w dwóch konfiguracjach – obok pieca lub pod ladą – w zależności od preferencji. Klienci, którzy posiadają własny system wentylacyjny, mogą również podłączyć piec bezpośrednio.