BOBO FRUT - Wielka troska o malutkich

Bobo Frut

 

Soki i nektary BOBO FRUT już od ponad 50 lat towarzyszą małym Polakom i ich rodzicom w przełomowych, pierwszych latach życia. Od samego początku wszystkie produkty marki powstają na południu Polski, w fabryce w Rzeszowie.

Najmłodsi potrzebują wielkiej troski, dlatego skład produktów BOBO FRUT dostosowany jest do potrzeb niemowląt i małych dzieci. Warzywa i owoce wykorzystywane do ich otrzymywania spełniają normy nawet 500 razy bardziej surowe niż w przypadku żywności dla dorosłych, a obecna w sokach i nektarach witamina C pomaga wspierać układ odpornościowy maluszków. Do otrzymywania produktów BOBO FRUT wykorzystywane jest aż 10 różnych owoców i 4 rodzaje warzyw tak, by każde dziecko znalazło coś dla siebie.
Poza kultowymi już sokami i nektarami, niedawno w ofercie marki pojawiły się także owocowe deserki w tubkach dla niemowląt, które maluszki mogą zajadać wszędzie – w domu, na spacerze i w podróży.

Ważna informacja. W okresie pierwszych 6 miesięcy życia dziecka zalecane jest wyłączne karmienie piersią. Po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie żywności uzupełniającej o odpowiedniej wartości odżywczej przy jednoczesnej kontynuacji karmienia piersią do ukończenia przez dziecko 2 lat i dłużej. Dzieci rozwijają się w różnym tempie, dlatego czas wprowadzenia posiłków uzupełniających należy skonsultować z lekarzem lub położną.