Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

GERBER ORGANIC

Gerber Organic

 

GERBER ORGANIC to linia ekologicznych produktów dla niemowląt i małych dzieci. Składniki wykorzystywane do ich otrzymania pochodzą wyłącznie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Każde z nich przynajmniej raz w roku kontrolowane jest przez uprawnione osoby, które potwierdzają pełną zgodności z zasadami rolnictwa ekologicznego, czyli bliższego naturze. 

Na organicznych farmach podstawą jest szacunek do środowiska, troska o glebę, zwierzęta i rośliny z myślą o przyszłości planety i przyszłych pokoleń. Gospodarstwa takie położone są w miejscach, gdzie woda, powietrze i ziemia są nieskażone. Nie stosuje się na nich pestycydów, ani nawozów sztucznych, a o żyzność ziemi dba się płodozmianem, kompostami i zielonymi nawozami. 

Proces przetwarzania składników pochodzących z takich gospodarstw prowadzony jest w sposób pozwalający w jak największym stopniu zachować składniki odżywcze naturalnie w nich zawarte. Cały proces produkcji „od ziarenka do słoiczka” jest dokładnie kontrolowany i w pełni zgodny z zasadami produkcji ekologicznej. Jakość ekologicznych składników pozyskiwanych do produkcji dań Gerber Organic, prawidłowy przebieg procesów ich przetwarzania i jakość gotowych produktów potwierdza odnawiany co roku certyfikat PL-EKO-07-16926.

Dowiedz się więcej na temat produktów Gerber Organic.